Bir kadın kendisinden soğutmak için büyü

Bir kadın kendisinden soğuyan kocasını kendisine bağlamak için kendi üreme organından üç kıl alır.Bunları arka arkaya üç cuma günü kocasının akşam yemeğine atar (her yemekte bir kıl). Her kıl atışta:

Hak kerimsin ya Allah Sen alimsin ya Allah Sen hâkimsin ya Allah Hu Hu Hu Hu Hu Hu Hu Allah Allah Allah Hay İlah ilah ilah Hay Hayy-ı ezel vel lemyezel

sözlerini söyleyip yemeğe üfler. Üçüncü cumadan, sonra üreme organından her gün üçer kıl koparıp yedi gün süre ile kocasının yemeğine atar. Erkeğin kılları bilmeden yutması gerekli değildir, yemekte bulunması yeter. Kadın bu kıllı yemekten yemez.

Bu büyünün çok etkili olduğu, kocası kendisinden bıkmış çok kadının bunu uyguladığı söylenir.

Trabzon Maçka ilçesinin Kadıköy adlı köyünde sık sık kocası ile çekişip onu darıltan, köyden yayladan köye kaçırtan bir kadın komşumuz vardı. Kocasına en ağır sözleri söyler, bağırır çağırır, evden kovardı. Kovulan, yerilen adam öyle pek korkak, yılgın soyundan da değildi. Ancak, kadından kaçar, dırdı-rından bıktığını önüne gelene söylerdi. Çekişmeden bir iki gün sonra kocasının kadına sokulduğu, yılıştığı görülürdü. Komşular arasında bu kadının anlatılan büyüyü uyguladığı, bu işi çok iyi bildiği söylenirdi. Yaşlanan bu karı – koca bugün sağdır. Bu kadının yıllar önce evden kızıp çıkan kocasının arkasından, elini üreme organına vurarak, bende bu varken sen gene döner gelirsin, dediğini bütün komşularla birlikte duymuştum.Bu tür büyülerin, o çevrede, 1923’ten önce yaşayan hristiyanlardan (Kumlardan) kaldığı söylenir, o karı-kocanın, o soyadını taşıyan bütün topluluğun da dönme oldukları ileri sürülür.

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Bir önceki yazımız olan Nar ile yapılan çekicilik büyüsü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

“Bir kadın kendisinden soğutmak için büyü” için 1 yorum var.

  1. Merhaba, ben 25 yaşındayım beş senedir beraber olduğum biri vardı geçenlerde benden ayrılmak istediğini söyledi neden böyle bir şey yaptı anlam veremiyordum ama hala onu çok seviyorum bana dönmesi bağlanması hatta evlilik yoluna gitmesi için dolunay hocayla çalışmalar yaptırdım gerçekten çok faydalı oldu memnun kaldığımı dile getirmek istedim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir