Bağlama büyüsü ile kızımın kocasını yola getirdik


Geçtiğimiz sene kızım çok çapkın bir erkekle evlendi ve biz onu çok uyarmamıza rağmen bu evliliği yapmak da ısrarcı olduğu için hiçbirimiz ona karşı gelmedik. Ne yazık ki evliliğinde yaşadığı sorunlar hepimizin tahmin ettiği şeylerdi çünkü evlendiği kişiyi son derece güvenilmez bir insandı. Çok da çapkın biri olduğu için kızım sürekli olarak aldatıyordu ama Kızım ona deli divane aşık olduğu için söylediklerimizi hiçbir zaman dinlemedi. Ben de evliliğinin daha iyi olması için bağlama büyüsü yaptırıp kocasını en azından çapkınlıklarından vazgeçirmeyi umuyordum.
Kocası çapkınlıktan vazgeçti
İnternette pek çok bağlama büyüsü çeşidi vardı ve ben bunların hangisinin kızım için uygun olacağını tam olarak bilmiyordum. Bu konuda ne kadar okuma yaparsam yapayım kafam sürekli karışıyordu ben de medyum Olcay bey ile görüştüm. Kendisine çok yakın bir arkadaşım önermişti ve resmi telefon numarası olan 0532 367 13 25 nolu hatta da ondan almıştım. Tabii ki hiç vakit geçirmeden kızımın mutluluğu için Olcay Bey ile görüştüm.
Kızımı el üstünde tutuyor
Kendisi ile bağlama büyüsü hakkında yeterince konuştuktan sonra hemen işe koyulduk. Yaptığı büyü gerçekten çok etkiledi çünkü hemen ertesi ay kızının eşi çok ilginç bir şekilde eve erken gelmeye ve ona hediyeler almaya başladı. Şiddet kalmamıştı ve kötü söz de etmiyordu tam tersini kızıma karşı aşırı ilgili ve sevgi dolu yaklaşıyordu çünkü büyü işe yaramıştı.

Bir önceki yazımız olan Bağlama büyüsü hemen etki etti başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.