Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır

Birinden ayırmak istediğiniz kişiyi nasıl ayırırsınız sizlere bu konuda bilgiler vereceğiz ; Büyü, ak büyü ve kara büyü olarak ikiye ayrılır. Büyü konusunda yeterince bilgili olmayanlar büyünün yalnızca kara büyüden ibaret olduğunu sanırlar. Bu yüzden büyü ya da maji denildiğinde akla öncelikle kara büyü gelir. Ak büyü, iyi niyetle bir canlının iyiliği için yapılan büyüdür. Ruhsal şifacılık veya bencilce bir amaç gütmeyen dualar vb. bu gruba girer. Kara büyü ise, kötü niyetle, nefsani amaçlarla, maddi veya manevi bir çıkar sağlamak üzere yapılan büyüdür. Çeşitlerine göre farklılık gösteren büyüler vardır. Bunlardan bir taneside ayırma büyüsüdür.

Ayırma büyüsünde amaç birlikte olan iki insanın, birbirini seven iki insanın artık birbirini sevmemesi ve birlikte olacak bir amaç bulamamasıdır. Bunu başarabilmek için başvurulan büyü yöntemine göre, birbirinden ayrılması istenen kişiler birbirlerine hoş olmayan şekillerde hoş olmayan huylarda gösterilir. Kişi bunu gördüğünde artık o kişiye bir histe bulunmaz ve birlikte olmak istemez yani aralarında ayrılık meydana gelir. Büyüyü yaptıran kişi amacına ulaşmış olur ve birlikte olmalarını istemediği kişi artık ayrılmışlardır.

Ayırma büyüsü en başta bakıldığında çok kötü gibi gözüksede aslında diğer büyüler gibidir. Her büyüde olduğu gibi kişi aşk konusunda tatmin olmak ister. Ya kendisini aldatan kocasını birisinden ayırır yada çok sevdiği kişiyi başka birisinden ayırmak ister. Bu şekilde olabileceği gibi kişi kendisinden birisini ayırmak için yaptırabilir.

 

Bir önceki yazımız olan Ayırma Büyüsü İçin Yapılan Dualar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Ayırma Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 2032 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

21 Evet
23 Hayır

“Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır” için 30 yorum var.

 1. MERHABA DOLUNAY HOCAYI GOOGLE DE BULDUM UZUN SÜRDÜ ÇOK ARAŞTIRMALAR YAPTIM SONUCA ULAŞMAK İÇİN DOĞRU ADRES DOLUNAY HOCA DEDİM İYİKİ DEMİŞİM ŞİMDİ EŞİM İKİNCİ ÇOCUĞUMUZA HAMİLE ÇOK ŞÜKÜR

 2. Selamlar bende anlatmak istiyorum sorunumu bır yıldır bırı ıle ılıskım wardı bırbırımızı cok sevıyorduk halen de öyle dolunay hoca sayesinde:)… ve evlenmek ıstıyorduk ama erkek arkadaşımın aılesı benı ıstemıyordu ne yapmam lazım derken dolunay hocayla tanıştım allah ıcın yardım etti çok iyi sonuçlar aldım evden gelinlikle çıkmak istiyordum kaçmak istemiyordum bende… dolunay hocam bana vefk yaptı ve evlendim kısa bir zaman sonra yaşadığım duygu ve düşüncelerin tarifi bile yok kesinlikle öneriyorum…

 3. Hocam selam aleyküm esim cok yalan konusuyor surekli sesiz muhabetimiz resmen hic yok canli cenaze gibi adam yoruldum sikildim bunaldim sezizliginden birakmak istiyorum olmuyor resmen gidemiyorum buyu diye endişelerim varrr

 4. Dolunay hoca sayesinde yuvam yıkılmaktan kurtuldu kocam beni baska bir kadın için terketmisti yan komşumuz aliye ablanin tavsiyesi üzerine Dolunay hocaya bağlama aşk vefki yaptırdım vefk 25 günde etki goster eşim eve elind ebir buket cicekle ozur dileyerek geldi. Dolunay hocaya ne kadar teşekkür etsem az. Allah ondan razı olsun.

 5. selamunaleykum hocam eski sevgilim benden ayrildi ve şimdi evli bi kadınla beraber ayırmaya çok çalıştım yardimci olurmusunuz

 6. Hayatım boyunca hiçbir zaman dikkat çekmeyen bir kız oldum. Bütün arkadaşlarımın sevgilisi vardı. Platonik olarak sevdiğim kişiyi Medyum Dolunay aşık etme vefki ile bana bağladı ve artık çok mutluyum.

 7. Beni her anlamda sahiplenip sevecek birinin karşıma çıkması için ihtiyacım olan kişiye özel âşık etme büyüsü ile bana hayatımın aşkını kazandıran Medyum Dolunay en büyük şansım ve hediyem oldu.

 8. Annesine aşık bir adamla evlendiğimi sonradan fark ettiğim için aramızda sorunlar henüz başlamadan Medyum Dolunay ile tanıştım ve soğutma büyüsü uygulamasına başladıktan hemen sonra annesinden uzaklaşarak bana tapmaya başladı.

 9. Oğlumla hayatımız boyunca birbirimize sevgi doluyduk. Hayatına giren o kız bizi birbirimize düşürdü. Bu durum karşısında hemen Medyum Dolunay’a başvurdum başlattığı soğutma büyüsü sayesinde anında kavuştuk, eski halimize döndük.

 10. Eşimden boşandıktan sonra kimse yüzüme bakmıyordu. Yıllar süren yalnızlığıma son veren Medyum Dolunay hayatımın tamamını değiştirdi. Çünkü bana kısmet açma büyüsü yaptı. Şuan sonsuz bir mutluluk ve huzur yaşıyorum.

 11. Uzak tutma büyüsü ile eski eşimden kurtulmanın huzurunu yaşıyorum. Artık bana zarar vereceğinden korkuyordum ve endişelerim oldukça fazlaydı. Medyum Doluna adeta hayatıma sinirli bir değnek dokundurarak beni hemen kurtardı.

 12. Günde bir kez okunan dua ile tüm felaketlerinize son vermek isterseniz sizde benim gibi Medyum Dolunay ile tanışın. Beni aldatan sevgilim soğutma vefki ile kısa bir süre içerisinde kapımdaydı.

 13. medyumdolunay@gmail.com adresine girerek tüm dünyamı değiştirdim. Geri getirme büyüsü bana karımı kazandırdı. Artık eski hatalarımı tekrarlamayacağım. Medyum Dolunay evlilik hayatımı kurtardı. Kendisine 0555 171 85 40 numarasından da ulaşabilirsiniz.

 14. Kızımı benden uzaklaştıran damadımdan nefret ettiğim için hemen Medyum Dolunay’a ulaştım. Ayırma büyüsü yaparak bana kızımı geri getirdiği için kendisine minnettarım. İlgi ve alakası sorunuma gösterdiği ilgi ise müthişti.

 15. Görümcem kaynanamdan beterdi ve asla bizi rahat bırakmıyordu. 0555 171 85 40 numarasını arayarak Medyum Dolunay’a hiç beklemeden ulaştım. Uyguladığı dil bağlama büyüsü sayesinde şuan kedisi tamamen suspus oldu.

 16. En kuvvetli papaz büyüsü sayesinde sizde evli sevgilinize kavuşabilirsiniz. Üstelik buna medyumdolunay@gmail.com sitesini ziyaret ederek veya 0555 171 85 40 numaralı telefonu arayarak kolayca ulaşacaksınız. Medyum Dolunay size iyi gelecek.

 17. Annem ve babam sevdiğim kız daha önce evlenmiş olduğu için onu kabul etmiyorlardı. Medyum Dolunayın ikna etme büyüsünü gerçekleştirmesiyle her şey biranda tersine döndü ve sevgilimi kabul ettiler.

 18. Soğutma büyüsü ile eve adım atmayan kocamı geri kazandım. Artık dışarıya karşı hiçbir istek duymuyor. Medyum Dolunay sayesinde hiç olmadığımız kadar mutluyuz ve her anımız romantik dakikalar içerisinden geçiyor.

 19. 0555 171 85 40 numarasını ararken hiç umudum yoktu fakat yanılmışım. Medyum Dolunay papaz büyüsünün dermanım olduğunu söyledi ve hemen uygulamaya geçti. Artık kaynanam evime adım atmaya cesaret edemiyor.

 20. Sözlümle gereksiz bir tartışma içine girdik ve beni beklemediğim bir anda terk etti. Arkadaşım vesilesiyle haberdar olduğum Medyum Dolunay’ın yaptığı geri getirme büyüsü sayesinde yeniden kaldığımız yerden devam ediyoruz.

 21. Her mevsim mutsuz olan biri varsa o da bendim. Çünkü sevdiğim kadın beni beğenmiyordu. Medyum Dolunay sayesinde şuan bana tapıyor. Uygulanan aşık etme büyüsü inanılmaz tesir etti, artık mutluyum.

 22. Terk edilmek, yalnız kalmak hayatınızda bir kâbusa dönüştüyse eğer hiç üzülmeyin. Çünkü Medyum Dolunay’da çareler tükenmez. Gerçekleştireceği geri getirme büyüsü ile hayatınızın aşkına tekrar kavuşacak ve bir daha ayrılmayacaksınız.

 23. İhtiyacımız olan ne varsa bize yol gösteren Medyum Dolunay sayesinde benden soğuya karımla ilk gün ki aşkımızı yakaladık. Yaptığı bağlama büyüsü inanılmaz kuvvetli ve kalıcı olduğu için teşekkür ederim.

 24. Evin yolunu unutan eşler için Medyum Dolunay tarafında okunacak olan kocayı eve bağlamak için dua sayesinde dibinizden ayrılmayacaklar. Kendisine rahatlıkla ulaşabileceğinizden ve sevgi dolu ilgili iletişim kuracağından emin olabilirsiniz.

 25. Eşini kendine bağlamak için dua okuması sayesinde artık yüzüm gülüyor ve çocuğum babasız kalmayacak. Medyum Dolunay’a ne kadar minnet etsem azdır. Artık sorunlarımızı geride bırakmış olarak yola devam ediyoruz.

 26. Geri getirmek için vefk uygulaması ile evden kaçan kızımıza kavuştuk. Sizin de bu tarz sıkıntılarınız varsa Medyum Dolunay’a ulaşarak kökten çözüm yoluna erişebilir ve hayatınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

 27. Sevgilimi elimden alan en yakın arkadaşıma olan öfkemi bir türlü yenemiyordum. Bunun için Medyum Dolunay’a başvurdum. Yaptığının yanına kalmaması gerektiği için uygulanan papaz büyüsü sayesinde artık o da mutsuz.

 28. En güçlü olan papaz büyüsü sayesinde evliliğimi kurtaran Medyum Dolunay sizin içinde inanılmaz bir şans olacak. Onunla tanışan herkes ilgi, alakasından söz ediyor, söylediği her şey mutlaka yerine ulaşır.

 29. Kişiye özel aşık etme büyüsü ile kendi kriterlerime ve isteklerime göre bir kız arkadaşım oldu. Bana bunu yaşatan Medyum Dolunay’ın ta kendisi. Kedisi inanılmaz ileri görüşlü ve çok öğretici bir kişiliktir.

 30. Etrafınızda platonik takılan tüm arkadaş ve tanıdıklarınıza Medyum Dolunay’ın aşık etme büyüsü uygulamasından bahsetmelisiniz bunu duymayan kalmamalı. Böylece sevaba girmiş ve insanların mutlu olmasına vesile olup olursunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir