Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Birbirlerini çok seven ve aynı zamanda ayrılmalarına kesinlikle ihtimal dahi verilmeyen kişilerin bile kısa zamanda ayrılmalarını sağlayan ayırma büyüsü naısl yapılır diye merak eden kişiler aslında bunun çok zor olmadığını kısa bir araştırma ile anlayabilirler. Medyumlar basit bir muska ile bu amaçlarına ulaşabilirler. Özellikle insanların bu işlemlerin etkilerine girdiklerini anlamamaları ve aynı zamanda etkilerin de genellikle kısa zaman içinde ortaya çıkması bu işlemlerin sık sık yapılmasını ve medyumların da zorlanmamalarını sağlamaktadır.
Etkileri Kalıcı mı?
Ayırma büyüsü nasıl yapılır ve etkileri kalıcı mı gibi sorular medyumlara sık sık sorulmaktadır. Bu işlemlerden sonra ortaya çıkan enerjiler kısa zaman içinde insanların düşüncelerini değiştirmekte ve bu değişimler kalıcı olmaktadır. Yani biten ilişki kısa zaman içinde değil kalıcı olarak bitmektedir. Partnerler birbirlerine karşı olan tüm aşk ve sevgi bağlarını kalıcı olarak kaybettikleri için bir daha bir araya gelmeleri imkânsızdır.
Riskli mi?
Medyumların ayırma büyüsü hakkında sürekli olarak ayırma büyüsü nasıl yapılır ve riskli mi gibi konular hakkında sorular alırlar. Bu işlemler özellikle muska veya özel dualar ile yapıldıkları için risk içermezler. Ancak nurani varlıklardan yardım alınarak yapılırsa riskli olabilirler. Bu sebeple medyum Dolunay’da 0555 171 85 40 nolu telefondan kendisine ulaşan kişilere bu işlemler hakkında gerekli bilgileri verip gereksiz yere risk almalarını engellemektedir.

Bir önceki yazımız olan Aşk Büyüsü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir