aşkından delirten kara büyü

Aşkından delirten kara büyü nasıl yapılır siz değerli okurlarımıza bu konuda önemli bilgiler vereceğiz ; Tarihin ilk dönemlerinde  krallara, din adamlarına, komutanlara ve büyük tüccarlara uygulanan bu büyü daha sonraki çağlarda tüm toplum kesimlerinde uygulanmıştır. Delirtme büyüsü daha çok intikam almak veya bir şahıstan kurtulmak için başvurulan bir büyü uygulaması olmuştur.

Delirtme büyüsünün belirtileri aslında büyünün tesirini göstermeye başladığı ilk 40 günlük süreyi kapsamaktadır. Zira delirtme büyüsü tesirleri yavaş yavaş ortaya çıkan ve 41. günde kişiyi tamamen akıl sağlığından mahrum eden şer bir uygulamadır.Uyku düzeni altüst olur, kişi ya hiç rüya görmez ya da çok karmaşık rüyalar görür.Kişi sık sık kulağında çınlama sesi veya bebek ağlaması duyar.

Kişi daha önce olmadığından çok daha unutkan olur.Dış görünüşü ile ilgilenmeyi ihmal eder veya kendisine hiç yakışmayacak kıyafetler ile takılar seçer.Sebepsiz yere bağırıp çağırır, kırıp döker. Bir hint büyüsü olup çok etkili bir büyüdür. Yarım çay bardağı hint yağının içine aşkından delirmek istediğiniz kişinin saçından bir tutam ve bir adet küçük vesikalık resmi konmalıdır. Aşkından delirtmek istediğiniz kişiyi anne adı ile sufle etmeli ve “akraajji mikarajilli, munhi aşke kallasi ve min” kehaneti 100 kere seslibir şekilde okunmalıdır. Daha sonra hint yağı tam gece yarısı metal bir kabın içinde yakılmalıdır. 40 gün sonra etkisi görülen bu büyü kara büyü niteliğindedir.

 

Bir önceki yazımız olan evliliğe ailenin karşı çıkmaması için büyü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 971 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

20 Evet
21 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir