Aşk büyüsü beni mutlu etti


Çok sevdiğim bir insan vardı ama ne yazık ki evliydi ve ben de tabii ki ondan hep uzak durdum. Sonradan sebebim hiçbir zaman bilmediğin bir şekilde eşinden ayrıldı. Aradan bir süre geçtikten sonra yollarımız kesişti ve biz görüşmeye başladık ama bana sadece arkadaş olarak yaklaşıyordu. Oysa ben ona deli gibi aşıktım. Onun bundan hiçbir zaman haberi olmadığı için aşk büyüsü yaptırmaya karar verdim belki bu sayede bana aşık olabilir ve biz de güzel bir beraberliğe başlayabilirdik.
Beraberliğimi bu büyüye borçluyum
Bu konuda bir arkadaşından yardım istedim çünkü onun annesinin bu konular hakkında bilgisi vardı. Benim için annesine aşk büyüsü yaptırabileceğimiz tanıdığı bir medyum olup olmadığını sordu. Annesini daha önce gittiği medyum Olcay Bey’in çok etkili olduğunu söyledi eve telefon numarasını verdi. Aldığım resmi telefon numarası olan 0532 367 13 25 nolu hatta hemen arayarak aşk büyüsü konusunda Medyum Olcay Beyin bana yardımcı olup olamayacağını sordum. Çok alakadar davrandı o yüzden çok teşekkür borçluyum.
Mutluluğumu ona borçluyum
Sevdiğim insan bana arkadaşlık dışında hiçbir duygu beslemezken yaptırdığım aşk büyüsü sayesinde bir anda bana karşı aşırı ilgili bir erkeğe dönüştü. Aramızda çok güzel bir ilişki başladı ve hatta aradan 6 ay geçtikten sonra bana evlenme teklif etti. Şu anda evlilik hazırlıkları yapıyoruz ve gerçekten sevdiğim insana kavuşmuş olduğum için dünyada benden daha mutlu kimse yoktur.

Bir önceki yazımız olan Aşk büyüsü yapmak maharet istiyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.