Aşk büyüsü beni mutlu etti


Çok sevdiğim bir insan vardı ama ne yazık ki evliydi ve ben de tabii ki ondan hep uzak durdum. Sonradan sebebim hiçbir zaman bilmediğin bir şekilde eşinden ayrıldı. Aradan bir süre geçtikten sonra yollarımız kesişti ve biz görüşmeye başladık ama bana sadece arkadaş olarak yaklaşıyordu. Oysa ben ona deli gibi aşıktım. Onun bundan hiçbir zaman haberi olmadığı için aşk büyüsü yaptırmaya karar verdim belki bu sayede bana aşık olabilir ve biz de güzel bir beraberliğe başlayabilirdik.
Beraberliğimi bu büyüye borçluyum
Bu konuda bir arkadaşından yardım istedim çünkü onun annesinin bu konular hakkında bilgisi vardı. Benim için annesine aşk büyüsü yaptırabileceğimiz tanıdığı bir medyum olup olmadığını sordu. Annesini daha önce gittiği medyum Olcay Bey’in çok etkili olduğunu söyledi eve telefon numarasını verdi. Aldığım resmi telefon numarası olan 0532 367 13 25 nolu hatta hemen arayarak aşk büyüsü konusunda Medyum Olcay Beyin bana yardımcı olup olamayacağını sordum. Çok alakadar davrandı o yüzden çok teşekkür borçluyum.
Mutluluğumu ona borçluyum
Sevdiğim insan bana arkadaşlık dışında hiçbir duygu beslemezken yaptırdığım aşk büyüsü sayesinde bir anda bana karşı aşırı ilgili bir erkeğe dönüştü. Aramızda çok güzel bir ilişki başladı ve hatta aradan 6 ay geçtikten sonra bana evlenme teklif etti. Şu anda evlilik hazırlıkları yapıyoruz ve gerçekten sevdiğim insana kavuşmuş olduğum için dünyada benden daha mutlu kimse yoktur.

Bir önceki yazımız olan Aşk büyüsü yapmak maharet istiyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


3 Yorum

burak (17 Ocak 2019)

Selamlar olcay beyi 4 yıldır tanırım işini düzgün doğru yapan kişiler arasında olduğuna kefilimdir. Gerçekten bu işi yapan gerçek anlamıyla başarılı şekilde sonuçlar veren kişi az. Neyse kısmet açma için yaptırmıştım sonrasında evlilik amacıma ulaştım ve iki aylık bebeğim var şuan. Şimdi kuzenimin  sorunu için tekrar olcay hocamla iletişime geçtik ona da yardımcı olacak ve burada sizlerle bunları paylaşmak istedim. Olcay hoca doğru bir medyumdur. Tavsiye ederim.

Cevapla

yelda (17 Ocak 2019)

Ben son haftadir sevdigim insanla cok kavga ediyordum, ailem bu insani 4 senedir taniyor ama kabullenmiyorlardu ve sevmiyorlardı. Ananem elinden geleni yapti bizi ayirmak icin ama basaramadi. Su siralar cok kavga ettigimiz icin supheleniyordum. Cozumu varmidir bunun derken olcay hocayı buldum nette erkek arkadasima cok deger veriyorum ve asla ayrilmak istemiyordum benimle çok uğraştılar ama yapamadılar sonunda evlendik ve buna vesile olan olcay hocama sonsuz teşekkürler…

Cevapla

utku (31 Ocak 2019)

Merhabalar ben 22 yaşında bir gencim yaklaşık son 4 yıldır üniversite sınavında hep başarısız oluyordum niye olduğunu anlayamamıştım yeterli çalışmayı yaptığımı düşünüyordum ardindan annemgil Olcay hocayi bulmuş ve kendisinin kişiye özel çalışmalar yaptığını duymuş benim için konuşmuş ardından benim için bana özel bir işlem yapti şuan Gazi Üniversitesinde elektronik mühendisliği bölümü okuyorum Allah Olcay hocamdan razı olsun.

Cevapla