Aşık Etme Büyüleri


birini-seviyorsun-ve-sevdigine-kavusmak-istiyorsunAşk büyüsü, genellikle, aşkına ve sevgisine karşılık bulamayanların yaptırdığı bir büyü çeşididir. Bütün yöntemleri denedikten sonra, hala karşılık bulamadıysa,kurtuluş olarak aşk büyüsünü görenler tarafından yaptırılır.

Aşık Etme Büyüleri Nasıl Yapılır?

Aşk büyüsü yapılacak kişilerin, birer adet fotoğrafı, iki tarafında annelerinin ve kendilerinin isimleri gereklidir. Kimi büyücüler, buna Aşk büyüsü celbi demektedirler.Bu celbi yaptırdığınız kişi, devamlı sizi düşünüyor, kalbi sizin için çarpıyor ve rüyalarında sizi görüyor denilmektedir.Büyüyü yaptırdığınız kişinin, sizinle olan mesafesi önemli değildir. Her şekilde size büyük bir şevk ile bağlanacaktır. Fakat size dönüp dönmeyeceğini sadece Allah (c.c )bilir.

Aşık Etme Büyüleri Tılsımı

Aşk büyüsü tılsımı yaptıran kişininde, yapması gereken bir takım şeyler vardır. Tılsımı yapan kişinin vereceği duaları okuyacak ve tılsımı boynundan çıkarmayacaktır.
Aynı zamanda bu büyünün gerçekliğine inanacak ve büyü yaptırdığı kişiyi aklından ve kalbinden çıkarmayacaktır. Bunları yaptığı takdirde, sevdiği kişi, kendisine büyük bir aşkla bağlanacak ve gelecektir. Ama bunlardan birini eksik yaptığında, büyü hükmünü kaybedecektir.

Canbar aşk büyüsü

En etkili, en bilinen ve bozulması en zor olan aşk büyüsüdür. Canbar aşk büyüsü yapmak için, bir adet tabak büyüklüğünde ince deri tabakası alınır.Bulamayanlar kumaş veya kağıt kullanabilirler. Deri tabakası, tabak tersine çevrilerek, kenarlarından, deri üzerine kalem aracılığıyla bir çember çizilir. Bu çizgi  üzerinden, deri tabakası daire şeklinde kesilir. Tekrar daha küçük bir tabak alınır. Tabak tersine çevrilerek, kenarlarından deri üzerine kalem vasıtasıyla bir  çember daha çizilir. Bu çizilen çember ortalanarak, su bardağı ağzıyla iç içe geçmiş iki çember daha çizilir. Bu çemberlerin içiçe geçtiği alan içerisine, aşık olması  istenen kişiyle, büyü yaptıran kişinin isimleri, birbirine bitişik olarak el yazısıyla bütün harfler birbirine değmek şartıyla yazılır. Yazı kesinlikle çember  çizgilerine temas etmemelidir. Canbar aşk büyüsü çok eski bir aşk büyüsüdür. Bu nedenle, çemberlerin ve yazıların mürekkebinin çini mürekkebi olması, eski geleneksel  yöntemi uygulayan kişiler tarafından tavsiye edilir. Bu daire şeklinde deri üzerine hazırlanıp bitirilmiş olan canbar aşk büyüsü, temiz bir yerde saklanır.Tam güneş doğmadan önce  çıkarılıp, sessiz sakin bir ortamda, düzgün bir zemine konur. Merkezdeki yazı net görülecek bir mesafeden, merkezdeki yazıya gözler odaklanarak 160 defa canbar denir.

Sonunda aşık edilecek kişinin anne aismiyle birlikte ismi söylenerek; Örneğin, falan kızı veya filan oğlu bana böyle bağlansın ayrılamasın canbar olsun diye tam 40 defa  söylenir. Bu işlemler yirmi gün boyunca tekrarlanarak büyü tamamlanır.

Medyum Olcaya Hemen Soru-Cevap

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Bir önceki yazımız olan Sevdiğin kişiyi kendine aşık etme duası başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


5 Yorum

santral (30 Ocak 2014)

Benim tanıdığım kişiler bu dua okuyor sanırım oldukça etkili olduğunu duydum

Cevapla

ayşegül (04 Haziran 2018)

Merhabalar. Benim sıkıntım maddi açıdan oldu. Hayatım boyunca sigortalı iş sahibi bile olamadım. Hastalandığımda kaza yaptığımda bile dostlarımdan yardım istedim. Bu durum artık canıma tak etti. Olcay hoca sayesinde çok şükür her şey düzeldi sigortalı çok güzel bir işe başladım. Allah Olcay hocadan razı olsun hem ben hem çoluğum çocugum mutlu oldu.

Cevapla

gökmen alpaslan (15 Temmuz 2018)

Sevdiğim kocam beni aldattı birbirimizi çok severek kaçarak evlendik ama bu durum karşısında ayrıldım. Sonra ne kadar çok sevdiğimi onsuz yapamayacağımı anladım ve olay hocayı buldum. Sabun büyüsüyle aramıza giren pis kadını 16 günde ayırdım öyle çabuk etki etti ki o kadını domuz gibi görecğini söylemişti olcay bey. Hocamın dediklerin hepsi çıktı. Kocamla yeniden evlendik ve artık bana inanılmaz sadık biri oldu çok mutluyum teşekkürler.

Cevapla

neslihan (22 Kasım 2018)

Selamun Aleykum kardeşlerim .Benim işlerim hiçbir zaman rast gitmiyordu. Her zaman önüme bir engel çıkıyordu. Arkadaşlarım Medyum Olcay hocadan bahsetmişlerdi. Bunun üzerine Olcay hocayla konuşmak istedim. Beraber kısmet açma işlemi yaptık. Bundan son derece memnun kaldım. 1 ay içerisin de her şey yoluna girmeye başladı . Her şey tek tek güzelleşiyor. Allah Olcay hocadan razı olsun.

Cevapla

uysan (22 Aralık 2018)

Merhabalar ben evliyim ve 1 çocuğum var karım benden nefret ettiğini söylüyordu. Hem de cocuğumuzun gözleri önünde bana bağırıyor ve boşanacağım demeye başlamıştı. Bende dayanamadım. İnternetten Olcay hocayi buldum, irtibata gectim.Olcay  hocamızla birlikte vefk işlemi yaptık. Bir ay içerisinde karım yavaş yavaş düzeldi. Artık evimizde kavgalar yok denilecek kadar az. Allah Olcay hocadan razı olsun.

Cevapla