Aradığım Medyumu Buldum


Herkese merhabalar, ben İzmir’de yaşıyorum ismim Yasemin. Benim gibi sorunları ile baş edemeyen veya sorunlarına çare bulamayan insanlar için başımdan geçenleri anlatmak istiyorum. Belki sizlere de çare olabilir diye düşündüm. Bundan 1 yıl öncesine kadar gayet mutlu, konforlu ve rahat bir hayatım vardı. İyi bir işe, mutlu bir evliliğe sahiptim. Sağlığım da yerindeydi ve açıkçası çok da mutluydum. Sonra birden bire her şey alt üst oldu. Durup dururken işten atıldım, arkasından eşimle her gün kavga etmeye başladık ve boşanma aşamasına geldik. Maddi sıkıntılar oluştu, bir sürü borca girdim, iş bulamadım ve bu olanlar elbette psikolojimi bozdu. Ta ki medyum Olcay Facebook hesabına rastlayana kadar.

Şu Anki Halimi Ona Borçluyum

Facebook üzerinden kendisiyle iletişime geçtiğim gün itibariyle resmen hayatım baştan sona değişti. O güne kadar yaşadığım olumsuzluklar tamamen sona erdi. Bana o kadar yardımcı oldu ki, piyasadaki sahte medyumlarla karşılaşmadığım ve onunla tanıştığım için ne kadar şanslı olduğumu size anlatamam. Aslında medyum konusunda çekinceleri vardı ve bu tip olaylara çok da sıcak bakmıyordum ama şu an tamamen farklı düşünüyorum.

Herkes Ulaşabilir

Ulaşılma birisi olmaması veya kibirli olmaması da beni cezp etti diyebilirim. Asla dolandırıcı kişilerden biri değil, aksine söyledikleri tamamen gerçek ve yaptığı büyüler de kendimden biliyorum ki ciddi anlamda işe yarıyor. Eğer doğru, güvenilir bir medyum arıyorsanız kendisiyle görüşmenizi önerebilirim. İsteyenler 0532 367 13 25 numarasından ona ulaşabilirler.

Bir önceki yazımız olan Erkeklerden Korunmak İçin başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.