Ankaradaki Medyumlar

Ünlü medyum dolunay anakara ve çevre ilçelerinde aşk ve bağlama vefkleri ile hizmet vermektedir.Ankara Medyumluk kritik müşterek meslektir bir takım medyumlar kendilerini cinci büyücü okunuşu hoca olarak tanıtıyor ama aslına bakarsan medyumluk direkt olarak insanların sorunlarına çözüm bulmaktır gerçek müşterek medyum konuya hakim olan en iyi Ankara  medyumdur, medyum trans durumunda iken bir takım ruhani varlıklarla bağlantıya geçip sizlere prof olarak hizmet veren en iyi medyumdur…

Bio Enerji Nedir, Bioenerji herkesin içerisinde bulunduğu varsayılan iyileştirici müşterek güçtür. Bioenerjinin bitkisel tedaviyle okunuşu psikoterapi ile beraber kullanılması harika sonuçlar yaratıyor. Tıbbın pes ettiği yerde en çaresiz hastalıkları dahi iyileştiren içsel enerjidir. Keşfedenlerin sayısı hayli sınırlı olup, çoğu da Rusya’dadır. Pek çok ülkede” hurafe” diye müşterek yana itilen bioenerji, Rusya’da yıllar önce “bilim” olarak onay görmüştür, yetenekli kişileri eğitmek için akademi kurulmuştur. Aslına Bakarsanız uzak şark okunuşu merkez Asya steplerinde yüzyıllardan beri biliniyor okunuşu uygulanıyor .İnsanlar, sağlık okunuşu uzun ömürlü olmalarını bu yönteme borçludurlar .

Örnek Uygulama

Düğün gecesi, gerdekten önce, güveyin bilmeden herhangi bir yere çivi çakması halinde kendi kendisini bağladığına inamlır. Bu inanç dolayısiyle, güveye, ne yolla olursa çivi çaktırılmaz, eline keser, çekiç almamasma büyük özen gösterilir.
Güvey, bilmeden bir yere çfvi çakar, onu bağlamak isteyenlerden kızla evlenmesini çekemeyenlerden biri bu olayı görürse, hemen, düşüncesini açığa vurmadan, bir yere gidip küçük su dökerken «oıurn çaktığı çivi oılun erliğini bağladı. Allah yardımcım, Hz. Muhammed şefaatçim oldu. Ya Settar büyüksün, Ya Gaffar yLicesin, ya Kahhar ulusun.. » der, okur üfler. Böylece, güvey, kendi kendini bağlamış olur.

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]

Bir önceki yazımız olan Erzurumdaki medyumlar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyumlar
Yazdır
Bu sayfaya 601 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

10 Evet
8 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir