Aileden Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır?


Annesine ve ailesine aşırı düşkün bir eşim var ve neredeyse eve gelmeyip işten çıkınca doğruca annesine gidiyordu. Bu düşkünlük yüzünden evde huzur kalmadı ve sık sık kavga etmeye başladık. Annesinin sözünden çıkmadığı için ondan duyduklarına göre davranıp beni aşırı derecede kırıyordu. Her günümüz böyle geçmeye başladı ve evliliğimiz sona doğru yaklaştı. Aslında boşanmayı da düşündüm ama önce aileden soğutma büyüsü nasıl yapılır diye bir araştırma yapmak istedim. Belki bu şekilde evliliğimi kurtarıp eşimi ailesinden biraz olsun uzaklaştırırım diye düşündüm.

Artık Ailesiyle Mesafeli Bir Tutum İçinde

Medyum Olcay bu konuda bana yardım etti ve bu büyüyü uyguladık. Bir hafta geçmeden eşim işten eve gelmeye ve ailesine daha az gitmeye başladı. Derdim annesinden veya ailesinden nefret etmesi değil, sadece dengeyi sağlayabilmesiydi ve öyle de oldu. Çok kısa bir sürede evliliğimiz normalde olması gibi bir hale geldi ve eşim bana daha fazla değer vermeye başladı. Tabi ki aile kavramının da farkına varmasıyla her şey çok daha güzelleşti.

Medyum Olcay Olmasa Başaramazdım

Doğrusunu söylemek gerekirse, medyum Olcay ile görüşmeseydim pes edebilirdim. Bu büyünü onun yapması büyük şanstı çünkü kandırılmadan, düzgün bir şekilde sorunuma çare buldum. Benim gibi olanlar varsa 0532 367 13 25 numarasından kendisine bizzat ulaşarak derdine çare bulabilir ve tabi ki hayatındaki olumsuzluklardan kurtulabilir.

Bir önceki yazımız olan 4 Boynuz Büyüsü başlıklı makalemizde 4 Boynuz Büyüsü, 4 Boynuz Büyüsü nasıl yapılır ve 4 Boynuz Büyüsü nedir hakkında bilgiler verilmektedir.


7 Yorum

engin (16 Haziran 2018)

Merhabalar olcay hoca evliliğimi kurtardı benim şimdi ben 6.5 senelik evliydim esimle ayrı yerlerde yaşadık o istanbulda ben sivastaydım esimin bana tekrardan asik olmasini istiyordum ve bana baglanmasini istiyordum bu konuda bana yardimci olurmasını istedim sağolsun yuvamı kurtarmak için elinden geleni yaptı ve başarılı da oldu yaptırdığım bebek uygulamalası ile öyle tesirli bir sonuç aldımki bu anlatılmaz yaşanır gerçekten öneriyorum.

Cevapla

ziya (16 Haziran 2018)

Selamlar. Ben yıllardır güzel bir iş sahibi olamadım. Babam bu yüzden çok üstüme geliyordu. Psikolojim iyice bozulmuştu. Kendimi eve kapatmak istedim ama onun çözüm olamayacağı kesindi. Çare ararken Olcay hocayı tanıdım. İyi ki tanımışım. O olmasaydı işsiz güçsüz kalacaktım. Hele şükür ailemle de çok iyiym işlerim de rayına oturdu. Allah Olcay hocamdan razı olsun.

Cevapla

cömert (16 Haziran 2018)

Merhabalar. Benim sıkıntım maddi açıdan oldu. Hayatım boyunca sigortalı iş sahibi bile olamadım. Hastalandığımda kaza yaptığımda bile dostlarımdan yardım istedim. Bu durum artık canıma tak etti. Olcay hoca sayesinde çok şükür her şey düzeldi sigortalı çok güzel bir işe başladım. Allah Olcay hocadan razı olsun hem ben hem çoluğum çocugum mutlu oldu.

Cevapla

can (17 Haziran 2018)

Merhaba, ben 25 yaşındayım beş senedir beraber olduğum biri vardı geçenlerde benden ayrılmak istediğini söyledi neden böyle bir şey yaptı anlam veremiyordum ama hala onu çok seviyorum bana dönmesi bağlanması hatta evlilik yoluna gitmesi için olcay hocayla çalışmalar yaptırdım gerçekten çok faydalı oldu memnun kaldığımı dile getirmek istedim.

Cevapla

alper (16 Temmuz 2018)

Selamun Aleykum kardeşlerim .Benim işlerim hiçbir zaman rast gitmiyordu. Her zaman önüme bir engel çıkıyordu. Arkadaşlarım Medyum Olcay hocadan bahsetmişlerdi. Bunun üzerine Olcay hocayla konuşmak istedim. Beraber kısmet açma işlemi yaptık. Bundan son derece memnun kaldım. 1 ay içerisin de her şey yoluna girmeye başladı . Her şey tek tek güzelleşiyor. Allah Olcay hocadan razı olsun.

Cevapla

ali (28 Ocak 2019)

Selamlar. Ben yıllardır güzel bir iş sahibi olamadım. Babam bu yüzden çok üstüme geliyordu. Psikolojim iyice bozulmuştu. Kendimi eve kapatmak istedim ama onun çözüm olamayacağı kesindi. Çare ararken Olcay hocayı tanıdım. İyi ki tanımışım. O olmasaydı işsiz güçsüz kalacaktım. Hele şükür ailemle de çok iyiym işlerim de rayına oturdu. Allah Olcay hocamdan razı olsun.

Cevapla

SELİN AKKAMIŞ (19 Şubat 2019)

Merhaba eşimin aklını çelmeye çalışan bir kadın vardı hocamı buldum olcay bey yardımcı oldu son bir yıldır evliliğimizi boşanmaya kadar götürmüştü bu kadın ama ben boşanmak istemiyordum vefk sayesinde olcay hocam evliliğimi kurtardı.

Cevapla