Burdasınız: Ana Sayfa » Dualar » Aile içi huzur için dua

Aileniz arasında devamlı şiddetli geçimsizik ve kavgalarmı oluyor bu kavgaların sonucu eşiniz evi terk etti ve birdaha artık eve gelimiyorsa bugün sizler ile paylaşıcağımız dua ile evinizde huzr ve mutluluk bulabilir eşinizin stresini atmasını sizin sözünüzü dinlemesi sağlayabilirsiniz.Halk arasında kocam sözümü dinlesin olarak bilinen bu uygulama oldukça güçlü ve etkileri bilimektedir.

Ailesinde aşırı geçimsizlik ve problem yaşanan kimseler için aşağıda gelen Ayeti Kerimeleri şeker yada tatlı bir bir şey üzerine (muhabbete uygun bir saatte ) yüz bir (101) yada üç yüz on üç (313) defa okunur ve geçimsiz olan kimselere yedirilirse aralarındaki tartışmalar ve soğukluklar kalkar, yerini sevgi, muhabbet ve ülfete bırakır.
Okunacak Ayetler şunlardır;

sevgi-buyusu-nedir

Kul in küntüm tühibbünellahe fettebiuni yuhbibkümüllahü ve yağfir leküm zünubeküm, vallahü ğafurur rahiym*
Vatesumu bi hablillahi cemiav ve la teferraku, vezküru ni’metellahi aleyküm iz küntüm a’daen fe ellefe beyne kulubiküm fe asbahtüm bi ni’metihi ihvana, ve küntüm ala şefahufratin minen nari fe enkazeküm minha, kezalike yübeyyinüllahü le küm ayatihi lealleküm tehtedun*
Velteküm minküm ümmetün yed’une ilel hayri ve ye’mürune bil ma’rufi ve yenhevne anlI münker, ve ülaike hümül müflihun*


Züyyine un nasl hubbüş şehevati minen nisai yel benine yel kanatiyril mükantarati minez zehebi yel fiddati yel haylil müsevvemeti yel en’ami yel hars, zalike metaul hayatid dünya, vallahü indehu husnül meab

Medyum Olcaya Hemen Soru-Cevap

[contact-form-7 404 "Not Found"]

 

Bir önceki yazımız olan Dileklerimin Kabulu İçin dua başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

3 Comments

  1. sezen dedi ki:

    Ailemde sürekli kavga ve tartışma ortamı oluyor acaba bu dua ile bu konuyu çözebilirmiyiz bu dua nasıl okuycaz

  2. Sevgi almak dedi ki:

    Merhabalar. Ben bir ay önce eşimden istemeyerek ayrılmıştım. Onu çok seviyordum hala da çok seviyorum. Hamile olmama rağmen kabul etmiyordu beni çocuğumu babasız büyütmek istemiyordum. Bu yüzden bende  Olcay hocayla irtibata geçtim.Olcay hoca  sayesin de  eşime kavuştum. Çocuğum artık babasız büyümeyecek. Çok şükür allahıma. Olcay hocadan allah razı olsun.

  3. tuba dedi ki:

    Merhabalar ben Nihan eşimle şiddetli geçimsizlik nedeniyle 4 ay önce boşandım fakat esimi ve eski yuvamı çok ozluyordum ne yapsam ne etsem eşime bunu diyemedim beni bir kez olsun dinlemedi bende bunu üzerine dua felan araştırdım ve bu konuyla ilgili en etkili işlemleri yapan Olcay hocayi buldum kendisine telefon açtım ve durumumdan bahsettim ardın bana kargo ile vefk gönderi üzerimde taşımaya başladı baslayali 27. Gün oldu eşimle şuan gorusuyoruz  daha eşimle barismadik ama şu gidişle 5 6 güne bu iş tekrar olur gibi. Allah Olcay hocamdan razı olsun.Yuvami kurtardiniz hocam….

Yorum Yok


© 2013 Büyü,Büyü Çeşitleri,Büyü Nasıl Yapılır · Subscribe: Posts Comments-Aşk Büyüsü|Olcay Hoca ·
hemen-sor-copy
ask