4 Boynuz Büyüsü

4 Boynuz Büyüsü

Herkese merhabalar, size yakın zamanda gittiğim ve çok da memnun kaldığım Dolunay Hoca ve ona yaptırdığım 4 boynuz büyüsü ile ilgili memnuniyetimi dile getirmek istiyorum. Özel hayatımla alakalı son zamanlarda pek çok sorun yaşamaya başlamıştım ve nedense işler de kötü gidiyordu. Çalışan bir bayanım ve normalde maddi durumumuz da oldukça iyidir. Ancak son aylarda bir anda her şey tepetaklak olmaya başladı. Üstelik bugüne kadar eşimle hiç kavga etmemişken onunla da tartışmaya başladık ama medyum Dolunay sağ olsun bunların hepsi bir anda düzeldi. Tabi ki onu bana tavsiye eden arkadaşıma da gerçekten teşekkür borçluyum diyebilirim ki o olmasa belki de bu şansı hiç elde edemeyecektim.

Kesinlikle Çok Güvenilir Bir Hoca

Aslında bu tip işlerle çok alakam yoktur ama Medyum Dolunay’ı tanıyınca içimdeki endişelerin yerini güzel bir huzur aldı diyebilirim. İnsanı ilk anda rahatlatan biri ve gerçekten de derdinizi rahatlıkla anlatabileceğinizi daha o anda anlayabiliyorsunuz.

Çekinmeden Görüşebilirsiniz

Eğer sizin de sorunlarınız varsa ve benim gibi ne yapacağınızı bilemiyorsanız ben size gönül rahatlığı ile Medyum Dolunay ile görüşmenizi tavsiye ederim. Herhangi bir endişeniz olmadan kendisini doğrudan arayabilirsiniz. Resmi numarası 0555 171 85 40’dir. Aradığınızda zaten sıcacık bir konuşma yapacağınız için o andan sonra sıkıntılarınız bir bir gidecek emin olun. Ben hayatımı yeniden onun sayesinde düzene soktum. Darısı sizin başınıza.

Bir önceki yazımız olan ÜNLÜ MEDYUM İSİMLERİ başlıklı makalemizde hoca isimleri, medyum isimleri ve ünlü medyum isimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

“4 Boynuz Büyüsü” için 7 yorum var.

  1. Arkadaşlar benimde o kadar cok başıma işb geldi ki işlem yaptırmadığım hoca kalmadı fakat hiç kimse bana yardımcı olmadı yok malzeme parası yok şu yok bu dünyanın parasını dağıttım Dolunay hocadan Allah razı olsun bir tek o derdime derman oldu. Öyle şeyler yaşamıştım ki şimdi hatırlamak bile istemiyorum sağolsun Dolunay hocam herşeyi çözdü. Hocam elleriniz dert görmesin.

  2. Merhabalar. Ben daha önceden Dolunayı biliyordum bir işlem daha yaptırmıştım. Bu sefer de kızım için yaptırmaya karar verdim. Kızımın kocası çok sorumsuz birisiydi saygısızlığı da vardı. Hiç kızıma göre bir insan değildi. Kızımı hiç mutlu edemiyordu. Neyse ki kızımı bu adamdan kurtardım. Dolunay hocamla sogutma işlemi yaptım. Çok kısa süre de çözüm buldu. Kızım da kocası da 2 ay içerisin de birbirlerinden soğudu. Boşanmaya karar verdiler şuan boşanmak üzereler. Allah Dolunay hocamdan razı olsun. Kızım kurtuldu.

  3. Merhaba arkadaşlar. Ben 33 yaşındayım işlerim yılladır rast gitmedi hepbkit kanaat gecindim.karımı ve cocuklarımı yeterince mutlu edemedim karım kısmetimin kapalı olduğunu bana hatırlattıktan sonra hemen çare aradım. En sonun da Dolunay hocamla tanıştım. Allah bir değil bin kere razı olsun. Şimdi şükürler olsun işim yoluna girdi.

  4. Selamlar. Ben yıllardır güzel bir iş sahibi olamadım. Babam bu yüzden çok üstüme geliyordu. Psikolojim iyice bozulmuştu. Kendimi eve kapatmak istedim ama onun çözüm olamayacağı kesindi. Çare ararken Dolunay hocayı tanıdım. İyi ki tanımışım. O olmasaydı işsiz güçsüz kalacaktım. Hele şükür ailemle de çok iyiym işlerim de rayına oturdu. Allah Dolunay hocamdan razı olsun.

  5. Selam bende ailem baskısı üzerimde çok fazlaydı arkadaşlar herşeye karışıyorlardı. Annemler benim istemediğim biriyle beni evlendirmek istiyolardı ben istemiyordum nasıl yaparım ne ederim derken imdadıma dolunay bey yetişti abim gibi gördüm çok sevdim bana hep yardımcı oldu kırmadı hele o telefonda kibar konuşması bana yardım etmesi süper ötesi bir hareketti çok memnun kaldım ve iyi bir bebek işlemi yaptık bana sonuç verdi ve şimdi ailemde bana karşı daha iyi şükranlarımı sunuyorum.

  6. İşlerimin kotu gitmesiyle beraber ne yapacağımı şaşırmıştım ne yapsam etsem de kit kanaat geçiriyordum kısmet açmak için celp işlemine basvurdum. Benim hanımın bir arkadaşı Dolunay hocayi onderdi bende denemekte fayda var diyerek celp yaptırdım işlemin 2 ay gibi bir surede tuttu hamd olsun birikim yapmaya başladım.Guvenilir bir hoca Allah ondan razı olsun.

  7. Allah Dolunay hocadan razı olsun benim neredeyse batmakta olan dükkanımı kurtardı. Dükkanimin bereketi kacmisti ne yapsam çare yoktu. Namazlar kıldım oruçlar tuttum hatta adak bile adadim ama bir türlü işleri duzeltemedim Dolunay hocamdan kişiye özel yapılan çalışmasından istedim ve sagolsun benim için özel bir çalışma yaptı ardından 3 ay gibi bir surede tekrar işleri rayına oturttum. Kesinlikle tavsiye ederim çok güvenilir ve kaliteli bir hoca.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir