Domuz yağı büyüsü evimdeydi

Annem eskiden beri sık sık domuz yağ diye bir büyüden bahsederdi ben de her seferinde bunun hurafe olduğunu düşünürdüm ve hiçbir zaman da böyle şeylere inanmazdım. Büyük konuşmamak gerekiyormuş çünkü gerçekten de böyle bir şey varmış çünkü bir arkadaşımın başına gelmişti ve o bana anlattığın da ben de merak edip domuz yağı büyüsü nedir diye küçük bir araştırma yaptım da gerçekten bu konunun birçok insan için büyük sıkıntılara neden olduğunu anladım.
Evimde buldum
Aradan 1 sene geçtikten sonra evimde garip bir yağ bulduğumda bir anda aklıma bu konu geldi. Birinin bana bu büyü yaptırmış olabileceğini düşünerek yeniden internetten domuz yağı büyüsü nedir diye araştırma yaptım buldum ya sanki bu büyüdeki ya benziyor da o yüzden iyice korkmaya başladım ve durumu hemen anneme anlattım. Annem de tabii ki çok telaşlandım için bir anda ne yapacağını bilemedi ama teyzemi aradı arkasından Medyum Dolunay beyin resmi telefon numarası olan 0555 171 85 40 nolu hattı bir kağıda yazarak bana verdi.

Büyü konusunda Dolunay beyden yardım aldım
Ben de vakit geçirmeden bu numarayı arayarak Medyum Dolunay Bey ile görüştüm ve kendisine domuz yağı büyüsü nedir diye sordum o da bana detaylı şekilde anlattı ben de evinde böyle bir ya bulduğumu anlatınca benim de görüşmeyi kabul etti ve hemen kendisini yanına gittim. Neyse ki sorun kısa süre içerisinde çözüldü ve ben de rahat ettim.

Domuz yağı büyüsünden korkmuştum

Geçtiğimiz sene kayınvalidemin bana büyü yaptırdığını düşünmeye başlamıştım çünkü ev temizlerken kapının üstünde garip bir yağ buldum önceleri anlamadım ama sonradan bir arkadaşım bu konudan bahsettiğim zaman bana domuz yağı büyüsü olabilir demişti ve bu da beni çok korkuttu. Hemen bu konunun doğru olup olmadığını öğrenebilmek için internetten domuz yağı büyüsü nasıl yapılır diye araştırma yaptım ve bulduğum her şeyi okuyup gördüğün videolarını izledim. Tabii ki okuduklarımdan sonra iyice korkmuştum.
Hiç bu kadar korkmamıştım
Okuduğum pek çok domuz yağı büyüsü nasıl yapılır isimli yazı bana büyük endişeler vermeye başladığında ben de soluğu medyum Dolunay beyin yanında aldım. Onunla görüşerek bu konudan endişe ettiğini evde bir yapı olduğunu ve bunun domuz yağı olabileceğini söyledim. Kesinlikle kayınvalidemler şüpheleniyordum ama kimsenin günahını almak da istemiyorum belki de yanlıştı fakat Medyum Dolunay bana gerçekten domuz yağı büyüsü yapıldığını söylediğinde neredeyse kalbim duracaktı. Kesinlikle kayınvalidemler şüpheleniyorum Ama kimsenin günahını Almak da istemiyorum belki de yanlıştı fakat medyum Dolunay bana gerçekten domuz yağı büyüsü yapıldığını söylediğinde neredeyse kalbim duracaktı.
Kurtulduğuma memnunum
Allah’tan verilmiş sadakan varmış çünkü iyi Medyum Dolunay Bey’in telefon numarasını bir arkadaşın bana vermişti ben de hemen vakit geçirmeden resmi ne oldu hattını arayarak onunla konuşma şansını bulmuştum. Bu sayede domuz yağı büyüsü nasıl yapılır konusundaki araştırma neticesinde Ben de bu sıkıntıdan kurtulmuş oldum. 0555 171 85 40 nolu numaradan kendisine ulaşabilirsiniz.

Domuz yağı büyüsü için Dolunay beyle görüştüm

Annemin evinde yıllar önce domuz yağı bulmuştuk ve kesinlikle çok büyük bir olay olmuştu bugün gibi hatırlıyorum. Bu yorumu sizlerle paylaşmanın ile ne yaşadın tecrübelerden dolayı sizlerin de başına böyle bir sıkıntı gelirse ne yapmanız gerektiği konusunda bilgi sahibi olmanızdır. Domuz yağı büyüsü nasıl bozulur bilmiyordum ama bu konuda ciddi sorunlar yaşandığını biliyordum çünkü bu büyü yapılan kişiye gerçekten bir anda ölebiliyordu.
Annem endişeliydi
Annem evde domuz yağı bulduğunda çok korkmuştu ve biz de bu konuda ne yapabileceğimizi bilmediğimiz için hemen bir yakınımıza telefon açarak yardımcı olmasını istedik çünkü bu işlerden hiç anlamıyorduk. Annem çok korktuğu için bir anda eli ayağı buz kesmişti. Onu böyle görünce ben de çok korkmuştum. Hakikaten o günü bugün bile anımsamak istemiyorum ama sadece yorum yazdığım için anlatıyorum. Komşumuz domuz yağı büyüsü nasıl bozulur bize detaylı bir şekilde anlatmıştı ama bu büyünün hemen çözülmesi gerekiyor demişti.
Domuz yağı büyüsü hala aklımda
Bu yakınımız sayesinde ne zaman Dolunay beyin yanına gittik kendisi en iyi medyumlardan biridir. Onun resmi telefon numarası şudur: 0555 171 85 40 Eğer aramak isterseniz siz de domuz yağı büyüsü nasıl bozulur veya etkisi nedir gibi konularda ondan detaylı şekilde bilgi alabilirsiniz ama eğer evinizde domuz yağı bulduysanız vakit geçirmeden bir an önce Medyum Dolunay Bey ile görüşmenizi tavsiye ediyorum.

Dil ağız bağlama büyüsü sevgilimi ikna etti

Sevdiğim kızı bir türlü evlenmeye ikna demiyordum sürekli bana bahanelerle geliyordu ve bu bahanelerin ardı arkası kesilmiyordu ve bende artık bu durumdan çok fazla sıkılmaya başlamıştım. Tabii ki her ne kadar durumdan sıkılsam da sevdiğim kadından asla vazgeçmiyordum. Tek dileğim onunla evlenmek, yuva kurmaktı o yüzden bu işin peşini tabii ki bırakmadım. Ona evlenme teklif ettiğimde hayır cevabı almamak için dil ağız bağlama büyüsü yaptıracaktım ve bu konuda en yakın arkadaşıma açılarak yardım etmesini istedim.
Amacıma bu sayede ulaştım
Kendisinin annesi ile görüştük çünkü o konularda çok bilgisi olan bir kadında ve bize yardım edebilir diye düşündük. Tahminimizle yanılmadık çünkü dil ağız bağlama büyüsü konusunda bize Medyum Dolunay Beni yardımcı olabileceğini söyleyerek Onun resmi telefon nosu olan 0555 171 85 40 numarayı verdi. Daha önce kendisinin de ona defalarca gittiğini öğrendik ve hepsinden de iyi sonuçlar almıştı Bu beni umutlandırdı.
En doğru şeyi yaptım
Sevdiğim kıza yaptırdığım dil ağız bağlama büyüsü gerçekten çok işe yaradı çünkü daha bu büyüyü yaptırdıktan 5 gün sonra evlenme teklifime evet cevabı aldım ve hakikaten gözlerime inanamadım. Bu cevabı almamda Medyum Dolunay beyin sonsuz katkısı vardır O yüzden buradan ona teşekkür etmek istiyorum. Şu anda ilişkimiz 1 yıldır devam ediyor ve 2 ay sonra da nikahımız var. Dilerim siz de benim kadar mutlu olabilirsiniz.

Büyülerle mezun olabildim

Üniversitede bir hoca bana çok ciddi şekilde kafayı taktı ve bir türlü beni geçirmedi. Bu hocayüzünden okulu 2 sene uzattım ve yine de mezun olamadım artık canıma tak etmişti. Ben de ne yapacağımı düşünmeye başladım ve kara kara acaba ona etkili olacak bir şey yapabilir miyim diye düşünürken büyüler ile alakalı bir siteye denk geldim. Okuduğum şeyler beni çok etkiledi ben de bu hocaya büyü yaptırmaya karar verdim çünkü beni mezun etmiyordu.
Okulum uzamıştı
Açıkçası onun yüzünden kaybettim İki sene kariyerime çok ciddi zarar verecektir ve onun biraz daha uzaması demek hayatımı mahvolması anlamına geliyordu. Büyüler ile alakalı konuları okudukça ben de kendi açımdan bu sorunu çözebilecek bir büyü bulabileceğimi inanmaya başladım. Tabii ki çok hassas bir konu olduğu için bunu kimseye anlatmıyorum çünkü duyulursa başım belaya girebilir diye endişe ediyordum.
Nihayet okuldan mezun oldum
Büyüler konusunda araştırırken Medyum Dolunay Bey ile tanıştım onunla tanışmam da tamamen tesadüfen bir yorum altında kendisinin resmi telefon nosu olan 0555 171 85 40 hattı öğrenmemle oluştu. Kendisini arayıp üniversitede okuduğunu ve bir hocanın bana taktığını anlattım ve bana yardım etmesini istedim. O kadar iyi bir insan ki beni hiç yadırgamadım ve asla iyileştirmede sorunumu da çok net bir şekilde çözmek için hemen girişimde bulundu. Nihayet bu büyüyü yaptırdıktan 2 ay sonra mezun oldum ve artık hayatıma çok güzel bir şekilde yoluna koydum diyebilirim.

Büyü yapmak bana çok şey öğretti

Büyü yapmak ile ilgili her türlü konuyu yakından ilgi gösteriyorum bunun nedeni de eşim başka bir kadınla ilişkisini öğrenmem olmuştu. Aldatıldığım için çok üzülüyordum çünkü hiçbir kadın böyle bir durumu kendisine yakıştırmaz ve kabul edemez. Resmen gururum kırılmıştı ve acayip derecede hırs yapmıştım. Eşim yeniden elde etmek istiyordum ya o kadından bir an önce ayrılması için elimden ne gelirse yapmaya hazırdım. Kaçmak bana göre bir şey değildi o yüzden bu konunun üstüne gidip onu bir türlü etkileyerek kendime tekrar bağlamak istedim.
Kaçmak bana göre değildi
Eşimi çok sevdiğim için büyü yapmak konusunda detaylı bir araştırmaya giriştim çünkü onu kendime yeniden aşık edersem yani o kadından kurtarabilirim diye düşünmüştüm. Tabii ki bu araştırmalar beni çok güzel bir sonuca kavuşturdu o yüzden zaten bu yorumu yapıyorum. Sizin de benim gibi medyum Dolunay ile görüşerek kolay yoldan sıkıntılarınızı gideri bilmeniz için kendi deneyimlerimi anlatmayı tercih ettim.
Herkes ulaşabilir
Medyum Dolunay resmi telefon nosu0555 171 85 40’i arayarak büyü yapmak konusunda hem bilgi aldım hem de eşimi tekrar kendime bağladım. Tabii ki bunun için belli bir süre geçti yani hemen bir günde olmuyor ama çok kısa sürdü diyebilirim yaklaşık 2 ay içinde eşim bana olan sevgisini ve aşkını yeniden kanıtlamaya başladı. Yaşadıklarımdan çok memnun kaldığım için ve Medyum Dolunay’dan gördüğüm yardım nedeniyle bu yorumu yapmak istedim.

Büyü yapan hocalar içinde Dolunay bey en iyisi

İnternette doğru düzgün büyü yapan hocalar arıyorsanız şayet İşiniz biraz zor diyebilirim çünkü o kadar akıl karıştırıcı yorumlar var ki ben bu konuda araştırma yaparken neredeyse deliye dönecektim. Her kafadan bir ses çıkıyor ve üstelik hangisinin doğru olup olmadığını da bir türlü anlayamıyorsunuz. Eşimle aramızda bayağı bir sıkıntı yaşıyorduk ben de bu durumu sonlandırmak için büyü yaptıracak iyi bir hoca arıyorum ama bulduğum yorumların hepsi birbirinden ilginçti ve hiçbirine de güvenemiyordum.
Dolunay bey çare oldu
Kanda ümidini yitirmek üzereyken büyü yapan hocalar konusunda araştırma yaptığım bir sayfada Medyum Dolunay resmi telefon numarası 0555 171 85 40 ile karşılaştım. Kendisinin ismini okuduğum yorumların çoğunda görmüştüm ama genelde hep iyi yorumlar aldığı için aklımda kalmıştı. Belki de derdime derman olacak kişi budur diye düşündüm ve ben de bir cesaret toplayarak kendisini hemen 0555 171 85 40 nolu hattından aradım. Gerçekten şansım yaver gitmiş ki doğru insanı ilk hamlede buldum.
Doğru hoca kesinlikle odur
Büyü yapan hocalar konusuna gelince bence siz de benim gibi Medyum Dolunay Bey ile görüşerek bu konuda en kestirme yolu elde edebilirsiniz. Yanlış insanların tuzağına düşmek istemiyorsanız deneyimlerime güvenerek bence bir kere de olsun mutlaka arayın ve ne demek istediğimi onu tanıdıktan sonra kendinize kanıtlamış olursunuz. İnternet üzerinde bulabileceğiniz en güvenilir hoca olduğunu düşünüyorum çünkü ben onu tanıdıktan sonra defalarca pek çok konuda yardımını aldım ve hepsinde de olumlu sonuçlar elde ettim.

Büyü türleri nelerdir

İki sene önce çok ciddi bir hastalık atlattım ve hakikaten ölümden döndüm diyebilirim. O günden sonra hayatımda çok fazla şey değişti ve size de bu yüzden bir yorumu yapıyorum. Çok kötü bir hastalık dönemi atlattım ve ne yazık ki doktorlar o dönem içinde bana hiç yardımcı olamadı Çünkü hastalığıma herhangi bir teşhis bulunamadı. Bu kadar çaresiz kaldık ki ailem de ben de perişan olduk resmen maddi manevi olarak bittik diyebilirim. O dönemde hepimiz büyü türleri nelerdir diye araştırmaya girmiştik.
Hastalık bu sayede sonlandı
Bu araştırma bize çok fazla şey öğretti ve bilmediğimiz pek çok konuda bilgi sahibi olduk. Aslında hastalığımdan da büyü türleri nelerdir diye araştırırken karşılaştığı Medyum Dolunay sayesinde kurtuldum. O kadar iyi bir insan ki eve gerçekten tanıyabileceğiniz en düzgün hoca olduğu için yorumumda onun telefon numarasını da sizlere bırakıyorum. Onu aradığınız takdirde eğer benim gibi teşhis konulamayan bir hastalığınız varsa mutlaka bir çare bulursunuz.
Hastalıktan kurtulabilirsiniz
diye merak eden ve hastalığı olan kimselere benim yaşadığım açılardan bahsetmek istemiyorum ama bulduğum çözümü Medyum Dolunay’ın sayesinde yaptırdığım büyüler olduğunu söyleyebilirim. İçinden çıkamadığınız durumlar yaşıyorsanız bence vakit kaybetmeden bir an önce kendisi ile görüşün çünkü ben iki sene o acıları çekmek zorunda kaldım. Şimdiki aklım olsa bir an önce kendisi ile görüşürdüm ve bir an önce tedavi olurdum. Kendisinin numarası: 0555 171 85 40

Büyü çok etkili bir mucize

Aşk konusunda aklım çok karışık daha çünkü birini çok seviyordum ama aynı zamanda o kişinin eski eşiyle yaptığı görüşmeler söz konusuydu ve bu da beni çok rahatsız ediyordu. Ama tam olarak güvenmek istiyorum ama bir türlü kimseye güvenemiyorum Çünkü aşırı şüpheci bir insanım. Benimle evlenmek istediğini söylüyordu ve ben de tabii ki onunla evlenmeyi çok istiyordum ama dediğim gibi eski eşi ile görüştüğü için acaba ona karşı bir his duyuyor mu diye merak ediyordum fakat soramıyorum. Büyü nedir diye araştırmaya başlamamın sebebi de bu olaydır.
Tedirginliğim bitti
Yani bu kişiyle evlenecek olursan şayet aklımda hiçbir soru işareti kalmaması gerekiyordu. Ama tamamen güvenmek istiyordum ama onun bana olan sevgisinden emin olmak için de tabii ki bazı önlemler almak niyetindeydim. Büyü nedir diye araştırmamın sebebi de ikimizin ilişkisini ayakta tutacak ve benim güvenimi sağlayacak bir büyüyüyaptırmayı arzu etmemden dolayı söz konusu olmuştu.
Güven çok önemli
Medyum Dolunay Bey ile onun resmini telefonunu 0555 171 85 40 nolu hattı arayarak görüşmem büyünedir konusunu araştırırken oldu. Durumumu ona izah ettim ve çok açık yüreklilikle çok şüpheci bir insan olduğumu ve evlenmekten bu nedenlerden dolayı çekildiği mi söyledim. Benim durumuma uygun bir büyüğü varsa onu yapmasını ve beni bu şüphelerden arındırması istedim. Şu an gerçekten onun sayesinde sevdiğim insanla evliyim ve aklımda en ufak bir şüphe yok gelirim siz de bu kadar rahat bir beraberlik yaşarsınız.

Büyü ile platonik aşkım gerçek oldu

Platonik olarak aşık olduğum ve yıllardır aynı kişiyi sevdiğim için hiç kimseye bakmadığın biri vardı. Yatıp kalkıp onu düşünüyordum ve hayatımda resmen o insan takıntı haline gelmişti ama ben de kendimi durumdan bir türlü kurtaramıyordum. Bir sürü insan bana bu konuda akıl veriyor veya uyarılarda bulunuyor da ama açıkçası hiç kimseyi dinlemiyordu çünkü kalbime söz geçiremiyordum. Hatta internette büyü nasıl yapılır diye araştırıyorum çünkü onun da beni sevmesi tek arzumdu.
Platonik aşk bitti
O kadar çok araştırma yapmış ve büyü nasıl yapılır konusu ile alakalı yazı okumuştum ki artık benimle resmen çorbaya dönmüştü. Bu konuda çok fazla bilgi verdi ama ben ne yapacağımı tam olarak bilmediğim için en doğru yöntemin iyi bir Medyum ile görüşerek büyü yaptırmak olduğunu anladım. Zaten bence insanlar bilmedikleri konularda çok fazla dahil olmamalıdır.
Gerçek aşka kavuştum
Büyü nasıl yapılır konusunda araştırma yaparken bu kadar mantıklı düşüneceğimi ben de bilmiyordum ama demek ki aşk konusu dışında kalan meseleler de hala aklımı kullanabiliyordum. Medyum Dolunay resmi telefon numarası 0555 171 85 40 alarak kendisini aradım da platonik aşkından bahsettim ve bu ümitsiz aşka karşılıklı aşka dönüştürmek istediğimi söyledim. Tabii ki bana yardımcı oldu ben de size o yüzden bu yorum yapıyorum. Çok kısa bir süre içinde o kişi bana ilgi göstermeye başladı ki dünyalar benim oldu. Şu anda her şey çok güzeldi devam ediyor.

Büyü çeşitleri kıskançlığı sonlandırdı

Sevgilim çok kıskanç bir insandı ve hayatı bana dar etmeye başlamıştı. Normalde onu gerçekten çok seviyordum o yüzden kıskançlıklarını tahmini gösteriyordum ama olayın boyutu giderek artmaya başladığı için ben de büyük rahatsızlıklar yaşıyordum. Artık normal arkadaşlarımla bile görüşmeme izin vermiyor oldu ki neredeyse evden çıkmadan yaşıyor hale gelmiştim. Bu böyle gitmez de ve bu şekilde devam edersek zaten sonumuz iyi olmazdı o nedenle bir şeyler yapmam ya da bazı önlemler almam gerekiyordu. Büyü çeşitleri ile ilgili araştırma yapmam da bu döneme dayanıyor.
Kıskançlıktan bıkmıştım
Açıkçası sevgilimin bu huylarından vazgeçmesi için ona uygun bir büyü var mı diye araştırma yapıyordum ki bu sayede belki kıskançlığı biraz olsun geçerdi. Büyü çeşitleri çok fazlaydı hangisinin sevgilim için uygun olduğunu bir türlü bilemiyorum tabii ki anladığıma göre kendi başıma bir şey yapmam da ters tepebilirdi. Bu riskleri göze alacak lükse sahip değildim o yüzden doğru bir Medyum ile tanışmam gerekiyordu.
Dolunay bey imdadıma yetişti
Yorumlardan birinde bulduğum Medyum Dolunay resmi telefon nosu olan0555 171 85 40 numarayı aradım. Açıkçası kendisi hakkında çok fazla fikrim yoktu ama hayatımda yaptığım en iyi şey olduğunu şimdi daha iyi anlıyorum. Büyü çeşitleri ile ilgili kendisinden aldığın bilgiler sonucunda tabii ki sevgilim için en uygun olanını yaptık ve şu anda artık kıskançlık yapmadan benimle çok güzel bir ilişki sürdürüyor.

Büyü çeşitleri sayesinde sıkıntılarım bitti

İnternette sürekli olarak büyü çeşitleri nedir diye araştırma yapmanın en büyük nedeni aslında kocamın bana uyguladığı şiddetti. Onu çok sevdiğim için bu durumu düzeltmek adına mücadele etmeye karar verdim çünkü ondan vazgeçmek kolaydı ama ben boşanmak istemiyordum. Normalde sorunlarımız olmadığında hayat çok güzel geçiyordu ve beni sevdiğini de kalpten hissediyordum. Bende büyü çeşitleri nedir diye ufak bir araştırma yaparken aslında kocamın bu huyunu tamamen ortadan kaldırabileceği farklı büyüler olduğunu gördüm.
Kocamın iyi olmasını istiyordum
Her konuda her insanın derdine deva olacak farklı farklı büyüler vardı ben de bu yüzden bu konudaki araştırmamı biraz daha ilerletmeyi karar verdim. Büyü çeşitleri nedir diye ararken tam da o sırada bir yorumda Medyum Dolunay resmi telefon nosu olan 0555 171 85 40 hattı kenara not ettim. Daha sonra karar mı verdiğimde hemen Medyum Dolunay Bey ile iletişime geçtim. Eşimin şiddet oyunu nasıl ortadan kaldırabileceğiniz de sordum.
Şiddetten kurtuldum
Büyü çeşitleri nedir diye çıktığım bu yolda Medyum Dolunay Bey ile karşılaşmasaydım eminim şu anda hala araştırma yapıyor ya da yanlış insanlarla görüşüyor olurdum. Allah’tan kendisi bana çok yardımcı oldun ve eşimin şiddet eğilimini ortadan kaldıracak çok güzel büyüler yaparak beni de ailemi de kurtardı. Eğer büyük konusunda bilgi almaya ihtiyacınız varsa yanlış insanlarla karşılaşmadan sizde doğrudan Medyum Dolunay Bey arayabilirsiniz.

Büyü bozmak

Her zaman eşimin annesinin bana büyü yaptırdığını inanmışımdır Çünkü evlendiğim günden bugüne kadar yani bu yorum yazdım zamana kadar evliliğinde hiçbir zaman sorunlarımız bitmedi. Bu yorumu yazdığım zaman tabii ki her şey çok farklı olurdu ama bu yorumdan kısa bir süre öncesine kadar evin içinde kavgamız gürültümüz hiç eksik olmuyordu. Aklınıza gelebilecek her türlü konuda kavga çıkıyordu ve ben de artık rahatsız olmaya başlamıştım ki onu çok severek evlenmiştim. Ben eşimin annesinden şüphelendiğim için büyü bozmak konusunda bir yardım almak istiyordum.
Bu işlerden anlamıyordum
Tabii ki bu yardım kimden alacağım daha çok muallakta kalmıştı nedeni de kimseyi tanımıyor olmamdı. Bir de insanlara gidip büyü bozmak istiyorum demek olmuyordu çünkü herkesin dedikodu yapacak malzeme ihtiyacı vardı ve ben de kimseye bu malzemeyi vermek istemiyordum. Bu nedenle internet üzerinde kendi araştırma yaparak Medyum Dolunay resmi telefon numarasını bularak 0555 171 85 40 nolu hattan aradım.
Siz de arayın
Böylece hem insanların diline düşmemiş oldum hem de en doğru insanla tanışarak büyü bozmak konusunda kendi başıma hareket etmemiz olduğum için sonuç mükemmel oldu. Tahminlerim de yanılmamıştım kayınvalidem bana çeşit çeşit büyü yaptırmış da ama Dolunay Bey hepsini bozarak beni rahatta kavuşturdu. Artık eşimle kavga etmiyoruz ve başka bir büyünün tesir altında kalmadan yaşıyoruz. Tüm bunlar için buradan Dolunay beye kucak dolusu teşekkürler ve sevgiler sunuyorum.

Büyü bozarak teyzemden kurtuldum

Teyzem oğlu için yıllarca beni istedi ve ben de yıllarca onu reddetmek zorunda kaldım çünkü başkasını seviyordum ama teyzem bu inadından hiç vazgeçmedi. Akraba evliliğinden son derece karşı geldiğim için teyzemin oğlunu sevsem bile asla böyle bir şeyi kabul etmezdim ama zaten ona karşı herhangi bir his duymuyordum. Teyzem sırf aile mirası dışarı gitmesin diye böyle bir şey istiyordu ve aşırı derecede inat etmişti ve hepimizin burnundan getiriyordu. Bir ara bana büyü yaptırdığını inanmaya başladım ve büyü bozmak için ne yapılır diye araştırmaya giriştim.
Teyzem beni zora soktu
Bu düşünmenin sebebi erkek arkadaşım vardı ben onunla o sıralarda ayrılmıştık fakat sonra kimi beğensem hiç kimse benimle ilgilenmemeye başladı kısmetlerim kapandı ve ben kesinlikle büyü tesiri altında olduğunu anlamıştım. Bence teyzem oğlu ile evlenmem için bana büyü yaptırmıştı. Ben de büyü bozmak için ne yapılır diye detaylı bir araştırmaya girdim çünkü bu sayede belki bu durumu ortadan kaldırabilirdim.
Medyum Dolunay bana yardım etti
Medyum Dolunay Bey ile tanışarak büyü bozmak için ne yapılır gereken her şeyi öğrendim çünkü onun resmi telefon numarası 0555 171 85 40’i bir arkadaşımdan almış ve hemen aramıştım. Siz de bu telefondan kendisine ulaşabilirsiniz. Onun sayesinde teyzemin yaptırdığı büyüleri ortadan kaldırdık ve ben şu anda hayatıma çok güzel bir insanla devam ediyorum.

Bağlama büyüsü ile kızımın kocasını yola getirdik

Geçtiğimiz sene kızım çok çapkın bir erkekle evlendi ve biz onu çok uyarmamıza rağmen bu evliliği yapmak da ısrarcı olduğu için hiçbirimiz ona karşı gelmedik. Ne yazık ki evliliğinde yaşadığı sorunlar hepimizin tahmin ettiği şeylerdi çünkü evlendiği kişiyi son derece güvenilmez bir insandı. Çok da çapkın biri olduğu için kızım sürekli olarak aldatıyordu ama Kızım ona deli divane aşık olduğu için söylediklerimizi hiçbir zaman dinlemedi. Ben de evliliğinin daha iyi olması için bağlama büyüsü yaptırıp kocasını en azından çapkınlıklarından vazgeçirmeyi umuyordum.
Kocası çapkınlıktan vazgeçti
İnternette pek çok bağlama büyüsü çeşidi vardı ve ben bunların hangisinin kızım için uygun olacağını tam olarak bilmiyordum. Bu konuda ne kadar okuma yaparsam yapayım kafam sürekli karışıyordu ben de medyum Dolunay bey ile görüştüm. Kendisine çok yakın bir arkadaşım önermişti ve resmi telefon numarası olan 0555 171 85 40 nolu hatta da ondan almıştım. Tabii ki hiç vakit geçirmeden kızımın mutluluğu için Dolunay Bey ile görüştüm.
Kızımı el üstünde tutuyor
Kendisi ile bağlama büyüsü hakkında yeterince konuştuktan sonra hemen işe koyulduk. Yaptığı büyü gerçekten çok etkiledi çünkü hemen ertesi ay kızının eşi çok ilginç bir şekilde eve erken gelmeye ve ona hediyeler almaya başladı. Şiddet kalmamıştı ve kötü söz de etmiyordu tam tersini kızıma karşı aşırı ilgili ve sevgi dolu yaklaşıyordu çünkü büyü işe yaramıştı.