Nişan Atma Durumuna Gelmiştik

Nişan Atma Durumuna Gelmiştik

Tozpembe geçen nişanlılık dönemimde birden bire nişanlımla aramızda garip olaylar cereyan etmeye başlamıştı. Beni aramadan, sormadan bir dakika olsun duramayan nişanlım gün içerisinde beni aramaz, sormaz bir duruma gelmişti. Başta iş stresine, yorgunluğuna, koşuşturmalarına yordum fakat her gün aynı soğukluğun devam etmesi benim de nişanlımdan soğumama sebep olmaya başladı. Evet, deliler gibi sevdiğim, aşkından öldüğüm, evlilik için gün saydığım adama karşı müthiş bir soğuma duygusu hissediyordum. Karşılıklı soğukluğumuz en sonunda aramızdaki her şeyi tam anlamıyla kopma noktasına getirmişti.

Annemin Medyum Dolunay’la Tanışması

Artık hiç konuşmuyor, buluşmuyorduk. Tabi bu durum kısa süre içerisinde ailemizdeki herkesin dikkatini çekmeye başladı. Anne ve babam neler olduğunu anlamaya çalıştı. Herkes bu büyük aşkın geldiği noktaya inanamaz olmuştu. Etrafımdakiler ellerinden geleni yapmaya çalışıyor, nişanlımla barışmamız için çare arıyorlardı. Annem benim için küs çiftlerin barışması için medyum arayışına koyulmuştu. Başta gülünç gelen bu arayışın, nişanlımla yeniden barışmamızı sağlayacağını nereden bilebilirdim ki?

Nişanlımla Barıştık

Annemin hocamızla iletişim kurmasının ardından pek inancım olmasa da her şeyi akışına bırakmış, beklemeye başlamıştım. Bu tür şeylere inanmak içimden gelmiyordu fakat içimde ufak da olsa umut kırıntıları yeşermişti. 0555 171 85 40 nolu hat adeta hayatımın dönüm noktasını oluşturdu. Annemin Medyum Dolunay ile görüşmesinin ardından nişanlımla aşk tazelemeye, yeniden düğün için gün saymaya, her şeyi kaldığı yerden daha güçlü ve sevgi dolu şekilde yaşamaya başladık.

 

Muhabbet Büyüsü

Muhabbet Büyüsü

İyi günler herkese. Emekli bir öğretmen olarak sizlere bu satırları özellikle yazmak istedim çünkü yıllarca büyü olaylarına mesafeli durmuş bir kişiydim ancak artık tam tersini söyleyebilirim. Hiç inanmazdım ama meğer doğruymuş. Tabi ki bu konuda doğru insanla görüşmek gerekiyor ki bu en önemli mesele. Ben şanslıydım çünkü kuzenim medyum Dolunay ile tanışmış biriydi ve bana da o tavsiye ettiğinden hiç düşünmeden görüşmek istedim. Şimdi ne kadar doğru bir iş yapmış olduğumu daha iyi anlıyorum.

Eşimle Aramız Fevkalade Şekilde Düzeldi

22 senelik evliyim ve son beş-altı yıldır filan eşimle muhabbetimiz çok azalmıştı. Giderek daha fazla susar hale gelmiştik ki bu benim canımı gerçekten de çok sıkıyordu. Hele son zamanlarda evin içinde yaşayan iki yabancı gibiydik ve eşimin ağzından tek kelime güzel laf duyamaz olmuştum. Kuzenim vasıtası ile medyum Dolunay’a ait olan 0555 171 85 40 numarayı arayarak kendisinden yardım istedim bana muhabbet büyüsü yaptı ve gerçekten de eşimle aram ilk evlendiğimiz zamanki gibi oldu.

Yeniden Aşk Yaşıyoruz

Hayatımın ikinci baharını aşk dolu yaşadığını söyleyebilirim. İnanın bana büyüyü yaptırdıktan hemen sonra etkisini görmeye başladım. Evliliğime taze kan geldi diyebilirim. Eşim şu an gözlerimin içine bakmadan asla konuşmuyor ve her anımız birbirinden güzel geçiyor. Siz de medyum Dolunay ile görüşüp bu konuda ne kadar doğru kişi olduğunu kendi gözlerinizle görmelisiniz. Pişman olmazsınız inanın.

Köpek Gibi Sevsin Büyüsü

Köpek Gibi Sevsin Büyüsü

Eğer sevdiğiniz kişinin de sizi deliler gibi sevmesini istiyorsanız ama bunu bir türlü başaramıyorsanız veya durumdan pek memnun değilseniz siz de benim gibi bir an önce medyum Dolunay ile tanışıp, köpek gibi sevsin büyüsü yaptırın ve her şeyin nasıl da istediğiniz hale geldiğini kendi gözlerinizle görün. Hayatınızı kolaylaştıran ve aşk hayatınızı düzene sokan, isteklerinize uygun bir büyü olduğunu göreceksiniz. Ben erkek arkadaşım için yaptırdım ve şu an onun bana olan sevgisi bazen beni bile bunaltıyor o derece tabi ki ben yine de durumumdan çok memnunum.

Sevdiğinizi Avucunuzun İçine Alın

İnternette arayış içindeyseniz ve bu büyüyü yaptırmak için doğru kişiyi arıyorsanız hiç vakit kaybetmeden hemen medyum Dolunay’ı 0555 171 85 40 numarasından arayarak arzunuza ulaşabilir, sevdiğiniz kişiyi avucunuzun içine alabilirsiniz. Gerçekten de sizi nasıl deliler gibi seveceğini göreceksiniz. Ben kendisine ulaşmadan önce çok sayıda mağdur insanın yorumunu da okudum. Çoğu yanlış medyumlarla görüştükleri için şikayet ederken ne denli şanslı olduğumu bir kez daha anladım.

Sevgilimle Aşk Yaşıyoruz

Şu an sevgilimle aşk yaşıyoruz ama bu aşk hiç bitmiyor diyebilirim. Hayatımdan çok memnunum ve bunların hiç bitmesini istemiyorum. Siz de sevdiğiniz insanın veya eşinizin size her zaman yoğun bir sevgiyle bağlı kalmasını istiyorsanız muhakkak bu büyüyü yaptırın am tabi ki öncelikle medyum Dolunay ile görüşün.

Kocamın Ellerimden Kayıp Gittiği Kötü Günler

Kocamın Ellerimden Kayıp Gittiği Kötü Günler

Henüz yeni evli olmamıza rağmen eşimin bana karşı aşkından, sevgi ve ilgisinden eser kalmadığını fark ettim. Bana deliler gibi âşık olan o adam gitmiş, yerine sevgisiz, ilgisiz, isteksiz ve beklentisiz bir insan gelmişti. Eşimdeki bu değişiklik sadece ev ortamını germekle kalmıyor aynı zamanda iş yerinde de çalışma motivasyonunu düşürüyordu. Son zamanlarda işleri de kötüye gitmeye başlamıştı. Artık ilişkimizin sonuna geldiğimizi düşünmeye başladım fakat beni sürekli itip kakmasına rağmen onu hala çok seviyor, geri kazanmak istiyordum.

Kocamı kaybetmek istemiyordum

Mutsuzluğumun herkes farkındaydı. Evliliğimi kurtarmak adına herkes farklı bir fikirle karşıma çıkıyordu. Bu fikirlerin içerisinden en cazip geleni bana göre büyü yaptırmak oldu. Bir arkadaşımın Medyum Dolunay’la iletişime geçmemi tavsiye etmesi üzerine doğrudan 0555 171 85 40 nolu hattı aradım. Hocamıza eşimin değişiminden, bana karşı olan ilgisiz ve sevgisizliğinden, evliliğimizin bitme noktasına geldiğinden fakat kocamı kendime bağlamak istediğimden bahsettim. Bunun üzerine bağlanma büyüsü çalışmasına başlayacağını söyledi. Bu şekilde eşimin bana sevgi duyup sonsuza dek bağlı kalacağından bahsetti. Duyduklarım karşısında gözlerim doldu. İhtimal dahi veremeyeceğim durumların gerçekleşebileceğini düşünmek inanılmazdı.

En güvenilir Medyum

Zaman içerisinde öncelikle eşimin bana karşı olan tavırlarında yumuşama gözlemledim. Daha sonra gelişen süreçte fazlasıyla bağlı, beni seven, üzerime titreyen, her şeyden çok beni düşünen bir kocaya dönüştüğünü gördüm. Bunlar benim hayal dahi edemeyeceğim şeylerdi fakat bizzat gerçekleri yaşıyordum.

Kocamın Çapkınlıkları Sonumuz Olacaktı

Kocamın Çapkınlıkları Sonumuz Olacaktı

Birçok kadın gibi ben de kocasının çapkınlıklarıyla başa çıkmaya çalışan, kimi zaman çocukları için susan, kimi zaman evliliğini kurtarmak için türlü mücadeleler yaşayan bahtsız biriydim. Bu durumu tecrübe edenler iyi bilirler, aldatılan bir kadın olmak ve bu gerçeği kabullenmek zorunda kalmak dünyanın en zor zorunluluklarından biridir. Ve ben bu durumu senelerce acı içerisinde kadınlık gururumdan eser kalmayacak noktaya gelinceye dek yaşadım. Yaşadığım kâbusa ne şekilde son verebilirim, kocamı kendime nasıl bağlayabilirim diye düşündüm durdum. Zaman zaman imajımı değiştirdim, bazen giyim tarzımda farklılıklar yaratmaya çalıştım, yeri geldiğinde çok daha özel girişimlerde bulundum fakat nafile. Kocamı kendime bağlamayı ve gözünün dışarda olmamasını engelleyemiyordum.

Mutluluğa Giden Yol

Durumumun farkında olan kolu komşu herkes bana farklı fikirler veriyordu fakat bana içerlerinden en cazip geleni Medyum Hocayı aramaktı. Kendisinden fayda görmüş bir komşum vasıtası ile Medyum Dolunay ile görüşme yaptım. Kendisine kocamın bitmek tükenmek bilmeyen çapkınlığına rağmen onu çok sevdiğimden, beni hiçe saydığından, eve geç gelmelerinden, babalık vazifelerini yerine getirmediğinden, çocuklarımın ve benim ona muhtaç olduğumuzdan uzunca bahsettim. Bu durumda en etkili şeyin sevdiğini bağlama duası olduğunu söyleyip çalışmalarına başladı. O andan itibaren düşünebileceğiniz gibi içimi bir umut, huzur ve heyecan, çok tatlı bir telaş sardı.

Bana Bağlı Bir Koca Çocuklarına Düşkün Bir Baba

Umutlarım boşa çıkmamış, hocamız sayesinde beni ve çocuklarını hiçe sayan çapkın kocamdan eser kalmamıştı. Artık evine, karısına ve çocuklarına bağlı bir kocaya sahip bir kadın olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Yaşadığım talihsiz durumları siz de yaşıyor olabilirsiniz. Hiç endişe duymadan 0555 171 85 40 nolu telefonu arayın derim arkadaşlar.

Kocam Bir Anda Benden Soğudu

Kocam Bir Anda Benden Soğudu

Kaçarak evlendim. Eşimin maddi durumu iyi olmadığından kayınvalidemin evinde yaşıyorduk. İlk başlarda kayınvalidem ile aramızdan su sızmazdı. Herkesin imreneceği kadar aramız sıkı fıkıydı. Örnek alınacak gelin kayınvalide modeliydik. Eşimle de aram çok iyiydi. Zaman içerisinde kayınvalidem bebek diye tutturmaya başladı. Ne yazık ki onca uğraşlarımıza rağmen bebek sahibi olamadım. Kayınvalidem ele güne, konu komşuya adımı kısır gelin diye çıkardı. Utancımdan ölüyordum. O dönem kocamın çok desteğini gördüm fakat o da bir yere kadar destek oldu. Sonrasında kocam da tıpkı kayınvalidem gibi kusurumu yüzüme vurmaya başladı.

Kayınvalidemden bu kadarını ummazdım

Kocamdaki değişim gaddarlığa kadar ilerlemişti. Benden ayrılmak istediğini biliyordum. Kayınvalidem tamamıyla kocamın aklına girmişti. İstediği de oldu. Yapılan onca eziyete dayanamayıp evi terk ettim. Teyzemin evine sığındım. Teyzem iyi bilirdi kocamın bana düşkün olduğunu. Bunun altında bir iş var deyip durdu. Teyzemi sık sık internette Medyum sitelerinde gezinirken görüyordum. Sonunda aradığını bulmuş Medyum Dolunay’ı aramaya karar vermişti. Teyzemin benim adıma Medyum Dolunay ile görüşmesinin ardından kayınvalidemin kocama soğutma büyüsü yaptırdığı gerçeğiyle yüzleştim. Hocamız vakit kaybetmeden çalışmalarına başladı. Yaptığı çalışmalardan sonra yüzümü güldüren gelişmeler yaşandı.

Medyum Dolunay’a ne kadar teşekkür etsem azdır

Büyünün ardından kocam Teyzemin evine gelip ayaklarıma kapanıp özürler diledi. Ayrı eve çıkacağımızı, artık annesinden uzakta, sadece ikimizin olacağı bir evde yaşayacağımızı hatta evimizin bile hazır olduğunu söyledi. Şimdi kayınvalidemden uzak, kocamla birlikte ayrı bir evde mutlu bir yuva içerisinde yaşamaktayız. Herhangi bir konuda sıkıntı çekiyorsanız, kurtuluşu, 0555 171 85 40 nolu hatta bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Kız Arkadaşım Beni Terk Etti

Kız Arkadaşım Beni Terk Etti

Herkese merhaba. Sizlere başımdan geçen talihsiz bir olayı ve bunun sonucunda Medyum Dolunay ile tanışma serüvenimden bahsetmek istiyorum. Arkadaşlar ben 30 yaşında bekâr bir erkeğim. Üç yıldır düzenli bir ilişki yaşıyordum. Kız arkadaşımı çok sevdiğim ve kendisine büyük aşk beslediğim halde kendisine ihanet ettim. İhanetimin ortaya çıkması uzun sürmedi. Aldatıldığını öğrenen kız arkadaşım doğal olarak beni terk etti. Tek gecelik bir kaçamağın sonucunda koca bir yalnızlığın, boşluğun ve bunalımın içerisinde düşmüştüm. Her gün kız arkadaşıma ulaşma çabalarımla geçiyordu. Telefonlarıma bakmıyor, mesajlarımı cevaplamıyordu. Terk edilmişlik duygusu beni günden güne harap ediyordu. İçinden çıkamadığım bir durumdaydım. Aylarca uğraşmış olduğum halde kendimi affettiremedim.

Uzun süre Küs Kaldık

Gecem gündüzüm birbirine karışmış vaziyetteydi. Kendimi içkiye vermiştim. Anacığımın yüreği halime dayanamaz olmuştu. Komşu ve akrabalara danışıyor sevgilimle barışmamı sağlayabilecek çareler arıyordu. Daha önce birkaç kez Medyum Dolunay’a büyü yaptıran bir komşumuz anneme hocanın numarasını verdi. İlk başta anneme çok kızdım. Böyle saçma şeylerle karşıma gelmesinden son derece rahatsızlık duydum fakat annem bu konudaki ısrarlarını sürdürmekten vaz geçmedi. Numarayı aramam için her gün başımın etini yiyordu sonunda dayanamadım 0555 171 85 40 nolu numarayı aradım. O andan itibaren hayatımın değişeceğini nereden bile bilirdim ki?

Teşekkürler Medyum Dolunay

Medyum Dolunay ile görüşme yaparken heyecandan yerimde duramıyordum. Kendisinden sevgilimle barışmam için dua çalışması uygulamasını istedim. Bu diyaloğun ardından bekleyişlerim kısa sürdü. Kız arkadaşımın bir gün telefonuma yanıt vermesi üstelik benimle çok içten ve özlem dolu konuşması adeta tüm benliğimi şoka uğrattı. Artık affedilmiş, yeniden kız arkadaşım tarafından sevilen bir adam olmuştum.

Kocam Bambaşka Biri Olmuştu

Kocam Bambaşka Biri Olmuştu

Çok mutlu süren evlilik hayatım anlayamadığım bir takım sebepler nedeniyle bitme noktasına gelmişti. Bana bağlılığından emin olduğum kocam her geçen gün biraz daha değişiyor, günden güne benden uzaklaşmaya başlıyordu. En sonunda eşimin yatağı terk etmesi ben de tarifi olmayan yaralar açmaya başladı. Gündelik hayatımızda kopukluklar yaşamakla kalmamış aynı zamanda özel hayatımızdaki bir takım durumlarda tamamen bitmişti. Doğal olarak aldatıldığımı ve bu yüzden bana karşı sevgisinin tükendiğini kısa süre sonra da beni boşayacağını düşündüm. Fakat içimden bir ses farklı bir şeylerin buna neden olduğunu fısıldıyordu.

Kocama büyü yapılmış

Çok yakın bir dostum kocama büyü yapılmış olabileceğini ve bu büyünün bozulması gerektiği konusunda beni uyardı. Bundan emin olmak adına güvenilir bir Medyuma danışma ihtiyacı hissettim. Birkaç günümü internette arayış içerisinde geçirdim ve sonunda Medyum Dolunay’ı aramaya karar verdim. Büyü konusunu ciddiye alan biri olduğum için güvenebileceğim bir insan olması benim için en önemliydi. Hocamıza durumumuzdan bahsettim. Kocama büyü yapılıp yapılmadığını öğrendikten sonra bana geri dönüş yapacağını belirtti. Hocamız ile bir sonraki görüşmemizde kocama yumurta büyüsü yapılmış olduğunu öğrendim.

Medyum Dolunay Büyüyü Bozdu

Sevgili hocam muazzam çalışmalarının sonucunda kocama yapılmış olan kötü büyüyü bozdu. Kocamın eski haline dönmesi çok kısa bir süre içerisinde gerçekleşti. Özel hayatımız tıpkı eskisi gibi canlı, hareketli ve aşk dolu olmaya başladı. Eşinde olumsuz anlamda değişim hisseden, evliliği üzerinde kara bulutlar olan herkesin 0555 171 85 40 nolu numaradan hocama ulaşmalarını tavsiye ederim.

Kısmet Kapama Büyüsü

Kısmet Kapama Büyüsü

Selamlar, ben size kardeşim için yaptırdığım kısmet kapama büyüsü ile ilgili yaşadıklarımızı anlatmak istiyorum belki sizin de bu konuda yardıma ihtiyacınız vardır kim bilir. Zira biz bu konuda internette çok araştırma yaptık o nedenle bu yorumların çok önemli olduğunu düşünüyorum. Şöyle anlatayım, benim erkek kardeşi bir kızı çok seviyordu ve kız da onu sevdiği için evlenme kararı aldılar. Ancak gerçekten de çok güzel bir kız olduğu için sürekli görücü geliyordu ve ailesi de her seferinde görücüleri kabul ediyordu. Kızın kısmeti çok fazla olduğu için aile de en iyisiyle evlendirmek için uğraşıyordu.

Kısmeti Anında Kapandı

Kardeşim sevdiği kızla evlensin diye ve ailesi ikna olsun diye bu büyüyü yaptırmaya karar verdik ve ben internet sitesindeki yorumları görünce medyum Dolunay ile görüşmeye karar verdim. Kardeşimle beraber gittik. Çok güzel bir insan ve bizi gerekten çok sıcak şekilde karşıladı. Zaten konuşurken bile insanın içi ferahlıyor.

Kendisine Her Konuda Danışıyoruz

Aldığımız muhteşem hizmet sayesinde kardeşimin sevdiği kızın kısmetleri kapandı ve şu an nişanlılar. Onlar çok mutlu tabi ki ben de öyleyim. Artık medyum Dolunay benim için her konuda danışabileceğim biri olduğu için size de kesinlikle tavsiye ederim. Ona ulaşmak için 0555 171 85 40 bu numarayı arayabilirsiniz. Asla çekingen davranmayın çünkü gerçekten de çok samimi ve içten biri.

Kimseye Âşık Olamıyordum

Kimseye Âşık Olamıyordum

Birçok kızla flört etmiş olmama rağmen hiçbiriyle evlenmeyi düşünmeyecek kadar evliliğe uzak olduğum zamanlardı. Anne ve babamın tek erkek çocuğu olarak üzerimde sürekli evlilik baskısı vardı. Yaşım gelmiş geçiyor, yaşıtlarım çoluk çocuğa karışıyor ben halen bir kıza bağlanmakta güçlük çekiyordum. Onlarca güzel kızla birlikte olmama rağmen hiçbirine evlenme teklifi edesim gelmiyordu. Hayatımda bir mucize gerçekleşmesini ve birden bire birine yıldırım hızıyla âşık olabilmeyi umuyordum. Annem gece gündüz dua eder hale gelmişti. Aşkta yüzümün gülmeyeceğine inanmıştım artık. Bütün denemelerim başarısızlıkla sonuçlanıyordu.

Mucizevi aşk büyüsü

Farklı bir şeylerin bana çare olabileceğini düşündüm. Aklımdaki şey bir medyuma ulaşmaktı fakat bu konuda çok bilgisizdim. Bu alanda tecrübeli olan daha önce büyü yaptırmış ve yararını görmüş birkaç tanıdığa danıştım. Bana Medyum Dolunay’ı önerdiler. İlk işim internet sitesine giriş yapmak oldu. Sayfayı adeta hatim ettim diyebilirim. Sayfa içeriğinde aşk büyüsü sekmesini gördüğümde elim hemen telefonuma yöneldi. Medyum Dolunay’ı aramalı, kendisine bu konuda danışmalıyım diye düşündüm.

Sonunda âşık oldum

Hocamızın sesini duyduğum an içimi bir ferahlık, kalbimi bir umut kapladı. Âşık olmak, birine bağlanmak ve kalbimin aşkla dolmasını istediğimi belirttim. Uygulayacağı büyünün çok kısa süre içerisinde etkisini gösterip birine körkütük âşık olacağımı sağlayacağını söyledi. Duyduklarım benim için inanılmaz şeylerdi fakat hakikatten de şuan evli olduğum ve deliler gibi âşık oluğum eşime ilk görüşte vuruldum. Âşık olmakta zorlanan fakat aşkı arayan herkesin tek çaresi şüphe yok ki 0555 171 85 40 nolu telefondur.

Kendine Bağlama Büyüsü

Kendine Bağlama Büyüsü

Selamlar adım Muazzez, size yaşadığım bir olayı anlatmak ve tabi ki öneride bulunmak istiyorum. Eşile severek evlendik ve sonra da güzel bir evliliğimiz oldu fakat bundan 4 sene önce beni aldattığını öğrendim ve resmen yıkıldım. Beni çok sevdiğini ve gözünün benden başkasını görmediğini düşünürken aldatılmak hem gururumu kırdı, hem de evliliğimi derinden sarstı diyebilirim. Eşimden ayrılmayı da düşündüm ama onu çok sevdiğim için vazgeçtim.

Medyum Dolunay Eşimi Bana Geri Döndürdü

Hayatımın en zor günlerini yaşadım ve eşimi neredeyse tamamen kaybetmek üzereydim. Başka bir kadınla beraberliği vardı ama ben onu seviyordum. Medyum Dolunay bana kendine bağlama büyüsü yaptı ve onun sayesinde eşim o kadını bırakıp yeniden yuvasına döndü ve benden defalarca af diledi. Yaptıklarından kadar pişman ki size anlatamam. Şu an eskisinden de çok beni sevdiğini biliyorum. Bana yeniden bağlandı ve yuvam kurtuldu diyebilirim.

Siz de Sevdiğinizi Kendinize Bağlayın

Eğer bu tip sorunlarınız varsa eşinizin size bağlanmasını istiyorsanız bu büyü gerçekten çok işe yarıyor ama emin eller tarafından yapılması gerekiyor. bu nedenle mutlaka medyum Dolunay ile görüşmelisiniz. Size verdiği hizmetten çok memnun kalacaksınız ve hayatınızın olumlu yönde değişeceğini de göreceksiniz. O nedenle vakit kaybetmeden bir an evvel siz de ona ait olan 0555 171 85 40 numarasını arayarak hemen iletişime geçin ve derdinizden kısa sürede kurtulun.

Kara Sevda Büyüsü

Kara Sevda Büyüsü

Aşkla alakalı sorunu olanlara merhabalar. Ben de yakın bir zamana kadar bildiğiniz aşk acısıyla kıvranan biri olmuştum. Kalbimi kaptırdığım ve kısa sürede tüm dünyamı, benliğimi ele geçiren bir aşkın pençesinde epeyce yıprandım diyebilirim çünkü karşılığını kesinlikle göremedim. Onsuz yaşamak istemediğim için şansımı kara sevda büyüsü yaptırarak denemek istedim. İnternete bakınca bu konuyla alakalı çok fazla bilgi kirliliği olduğunu fark edince aklım da karışmadı değil ama çok iyi araştırınca medyum Dolunay isminin en doğru adres olduğuna karar verip, önce web sitesini inceleyip, sonradan da telefon ederek kendisiyle görüştüm.

Son Derece İyi Bir İnsan

Öncelikle şunu belirtmeliyim ki, çok iyi bir insan ve karşısındaki insana gerçek anlamda değer verdiğini her şekilde hissettiriyor. Ben bu nedenle kendisiyle konuşurken hiçbir şekilde rahatsızlık duymadım ve çekinmedim. Sıkıntımı anlattım ve bana bu büyüyü yapıp yapamayacağını sordum. Aldığım yanıt tabi ki olumluydu ama asıl mesele birkaç gün içinde yaşadığım rüya gibi değişimdi. O günden sonra yüzüme bile bakmayan kişi artık benimle ilgileniyordu ve giderek daha da fazla zaman geçiriyorduk. En sonunda da sevgim karşılık buldu, gerçekten çok mutluyum.

Rahatlıkla Ulaşabilirsiniz

Medyum Dolunay’a 0555 171 85 40 numarasından çok rahat bir şekilde ulaşabiliyorsunuz ve randevu alabiliyorsunuz. Ne tür sıkıntınız olursa olsun hepsine deva olacağından hiç kuşkunuz olmasın ve bir an önce arayıp siz de şifa bulun.

İstenmeyen Kişiyi Uzaklaştırma Büyüsü

Güzel kadınların çoğunun yaşadığı bir sıkıntıyı ben de yaşadım ve size de bundan bahsetmek istiyorum. Bundan bir yıl önce işe gidip gelirken bir adamın beni sürekli takip ettiğini fark ettim. Önceleri tesadüf sandım ama sonra baktım ki, işe gidiş geliş saatlerimde sürekli etrafımda beliriyor. Derken bu kişiden mesaj almaya başladım ve beni aramaya başladı. Mesajlarına cevap vermediğim gibi aramalarını da engelledim ama adam bana baka numaralardan ulaştı. Açıkçası beni takıntı haline getirmişti ve ben de bir türlü kurtulamıyordum. Bir arkadaşım istenmeyen kişiyi uzaklaştırma büyüsü yaptırmamı önerdi.

Adamdan Kurtuldum Rahata Erdim

Arkadaşımın önerisi ile medyum Dolunay’ı aradım ve kendisine durumu tek tek izah ettim. Kurtulmak istediğimi söyledim. O kadar kibar bir insan ki, beni nezaketle ve can kulağıyla dinledi. Gerçekten de insana huzur verdiğini söyleyebilirim. Bu kişiyi uzaklaştırmak için gereken büyüyü yaptı ve yaklaşık olarak iki hafta içinde bu adamdan tamamen kurtuldum. O günden sonra beni ne aradı, ne de karşıma çıktı. O kadar rahatladım ki anlatamam.

Endişelerimden Kurtuldum

Bu adam hayatıma girdikten sonra endişelerim de artmıştı. Başıma sürekli bir şey gelecekmiş gibi yersiz bir kaygıya da kapılmıştım. Medyum Dolunay bu sıkıntılarımı da çözdü. Şu an rahat ve sıkıntısız bir ruh hali içindeyim. Hayatımdaki her şey yolunda. Umarım siz de sorunlarınızdan kurtulmak için ona ait olan 0555 171 85 40 bu numarayı arayıp rahata erersiniz.

 

İstenmeyen Gelin

İstenmeyen Gelin

Kocamın ailesi tarafından hiç benimsenmedim. Kayınvalidem ve görümcelerim tarafından hep itilip kakıldım ve onca yıl evliliğimi koruyabilmenin mücadelesini verdim. Fakat ne kaynanam ne de görümcelerim uyguladıkları baskı ve kötülükten asla vazgeçmiyorlardı. Maddi durumumuz kısıtlı olduğundan farklı bir eve taşınamıyorduk. Dolayısıyla düşmanlarıma yakın oturmak zorunda kalmıştım. Sürekli evime gelip gidiyorlardı. O dönem aynı zamanda evimin farklı köşelerinde ve bazı giysilerim üzerinde yağ lekesine benzer izler görmeye başlamıştım. Ardından sürekli yaşadığım baş ağrıları sonunda migrene dönmüştü. Daha sonra çok daha beter hastalıklar yüzünden yataklara düştüm.

Evimde ve kıyafetlerimdeki yağ lekeleri

Evimde ve kıyafetlerimdeki yağ lekeleri, kocamla kavgalarımız, sürekli hastalanıp yataklara düşüşüm ben de iyice şüphe oluşturdu. Bu olumsuzlukların kaynağını öğrenebilmek için bir medyuma danışmam şart olmuştu. Bunun üzerine bir komşumun aracılığıyla Medyum Dolunay’la iletişim kurdum. Evimdeki garip durumları anlattım. Gördüğüm yağ lekelerinin domuz büyüsü olduğunu ve bunu kaynanam ve görümcelerim tarafından yaptırıldığını öğrendim. Hocamız, bunun çok tehlikeli bir büyü çeşidi olduğunu ve bir an önce büyünün bozulması gerektiğini söyledi.

Allaha şükür kurtuldum

Kendisinden Allah binlerce kez razı olsun. Evimdeki büyüyü bozup beni ve ailemi uçurumun eşiğinden çekip kurtardı. Büyü bozulmasaydı şuan da ben ve ailem ne durumda olurduk düşünmek bile istemiyorum. Siz de özel eşyalarınız veya evinizin farklı kısımlarında leke tarzında izlerle karşılaşırsanız vakit kaybetmeden 0555 171 85 40 nolu numaradan Medyum Dolunay’la iletişime geçin. Bu büyünün fazlaca önemsenmesi gerektiğini unutmayın.