soğutma büyüsü

Size yakın olmasını istemediğiniz kişi veya kişilerin uzak durması, sizden soğuyarak uzaklaşması içindir. Bazen bazı insanlardan bağımızı koparmak ve ilişkiyi bitirmek isteriz. Ama karşı taraf başınıza sıkıntılar, tehditler yada istenmeyen belalar getirebilir, saplantılı ruh halinde olabilir yada size zarar vermek amacında olabilirler. İşte bu tarz durunlarda uygulanabilecek çok etkili tılsım ve büyüler mevcuttur. Aşağıda yazacağım işlem de etkilidir ancak kişiye özel tılsımlarla daha etkili ve hızlı sonuçlar alınmaktadır. Bu nedenle soru ve talepleriniz için Medyum Dolunay Hocayı  0555 171 85 40 numaralı telefondan arayabilirsiniz. Asla unutulmaması gereken en önemli bilgi büyü ve tılsım gibi işlemlerin bilinçli ve ilim ile yapılması gerektiğidir.

Soğutmak istediğiniz kişinin adını ve soyadını bir çömlek parçası üzerine yazıyorsunuz. Üzerine keten tohumu koyuyorsunuz ve aşağıdaki duayı …..  gün boyunca …… kere okuyorsunuz. Daha sonra çömleği ve keten tohumlarını yakıyorsunuz. Akan suya döküyorsunuz.

Dua şöyledir:
“Allâhümme innî eûzü bike mine’l-aczi ve’l-keseli, ve’l-cubni ve’l-buhli ve’l hemmi ve azâbi’l-kabri. Allâhümme âti nefsî takvâhâ ve zekkihâ ente hayru men zekkâhâ ente veliyyühâ ve mevlâhâ. Allâhümme innî eûzü bike min ilmin lâ yenfe’u ve min kalbin lâ yahşe’u ve min nefsin lâ teşba’u ve min da’vetin lâ yüstecâbu lehâ”.