Burdasınız: Ana Sayfa » Genel, Vefk » Vefk Hakkında Genel Bilgi

Vefk kısaca cinlere sahip olmanın yöntemlerinden biri olarak bilinmektedir.Böylece vefk başarılı olmuş biri üçlülerede sahip olacaktır.Vefkler sırasında bulunan kare ve isimlere göre özelliklerini alır ve bu özelliklerine göre sıralanır.

Örneğin bir sırasında 3 kare varsa üçlü, 4 kare varsa dörtlü.10 kare varsa onlu vefk, bulunduğu gruba göre, Toprak, Hava, Ateş ve Su vefki, bağlı bulunduğu gezegene göre, Güneş vefki, ay vefki olarak isimlendirilir. Vefklerinbunlardan başka daha bir çok çeşidi de bulunur.
Vefk’in sözlük anlamı uyumdur, vefkin sağdan sola, yukarıdan aşağıya veya bir köşeden diğer köşeye olan evlerindeki sayıların toplamı birbirine eşit olduğu için bu adı almıştır, dini terminolojide ise vefk, tesirli Dua demektir.

Vefk bir dörtgen içinde birbirlerini dik olarak kesen doğruların arasında meydana gelen dörtgenlere, belirli zaman ve şartlarda, belli kurallar ile sayılar, sayıların değerlerinde harfler, kelimeler yada sayıların, harflerin ve kelimelerin beraber yazılmasıyla meydana getirilen şekildir.

Genel Vefk:
İçinde hem çekim hemde koruyucu şifrelerin bulunduğu, günlük hayatta karşınıza çıkacak her türlü tehlikeyi bertaraf edip aklınıza bile gelmeyecek menfaat kapılarını açacak bir özelliğe sahiptir.

Kısmet Vefki:
Hem aşk hem de sosyal ve ekonomik hayat anlamın da huzur ve refah sağlayıp, hayattan umduklarınızın bir bir elinize geçmesine sebep olacak şifrelere sahip bir vefktir.

Zihin Açıcı Vefk:
Beyindeki olumsuz düşünce dalgasını nötralize ederek zihninizi berraklaştırıp olumlu düşünce gücünüzü hat safhalara taşıyıp, karşılaştığınız fırsatları en iyi şekilde değerlendirmenize sebep olacak bir vefktir.

İptal Vefki:
Metafiziksel alemden kaynaklanan her hangi bir olumsuzluğu izole ederek durumu lehinize çevirecek özelliklere sahip bir vefktir.

Çekim Vefki:
Radyolojik tesir gücünüzü artırıp olmasını istediğiniz şeylere kolaylıkla ulaşmanızı sağlayacak, şans ve kısmet önündeki enerjileri tamamıyla kaldıracak bir özelliğe sahip olan vefktir.

Koruyucu Vefk:
Gerek fiziksel gerekse metafiziksel alemden kaynaklanabilecek büyü muska cinler her türlü tehlikeye karşı koruyucu bir özelliğe sahiptir.

Özel Vefk:
Vefk ilmi Hudutsuz denilebilecek kadar geniş bir ilimdir bu sebeple kendi belirleyeceğiniz özel bir amaca yönelik vefk düzenlemek mümkündür.

EVLENMEK ve YUVA KURMAK:
Evlenmeyi isteyenler, evlenmeyi arzu edipte çeşitli nedenlerle bir türlü evlenemeyenler, evlenmek isteyen bekarlar, boşananlar ve evlenmek isteyen dullar.

EŞİNİN veya SEVDİĞİ BİR KİŞİNİN SADAKAT ve MUHABBETİ:
Sevdiğinin, eşinin ya da sevgilisinin kendisinden başka kimseye cinsel anlamda ilgi göstermemesini ve kendisine sadık kalmasını isteyenler.

BEREKET ve BOLLUK:
Kazancının ve elindeki parasının bereketini göremeyenler, paralarının, mallarının ve kazançlarının bereketlenmesini isteyenler.

Medyum Erdoğan Hoca daha bir çok konuda ihtiyaç sahiplerine özel vefkler yazmaktadır

Medyum Olcaya Hemen Soru-Cevap

[contact-form-7 id=”2400″ title=”Başlıksız”]

Bir önceki yazımız olan Büyü Hakkında Bilgi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

5 Comments

 1. recep dedi ki:

  olcay hocam,ben ankaradan yazıyorum,eşim benden ayrılmak için dava açtı 15 yıllık evliliğimiz 13 ve 8 yaşlarında 2 kızımız var,benim ne siğaram ne alkolüm ne kumarım kısacası hiçbir kötü alışkanlıgım yoktur,ve eşimlede birbirimizi severek evlendik ve 2-3 ay öncesine kadarda bir sıkıntı yoktu birden benden ayrılacagını söyledi dava açtı 1.ci mahkememiz oldu ben gitmedim 2.ci mahkememiz ise şubat 12 de olacak ne annesini ne babasını ne çocuklarımızı yani hiç kimseyi dinlemiyor şuanda mecburen ayrı yaşıyoruz,maddi durumum şu aralar iyi değil ne olur bana yardım edin yalvarırım size ömür boyu dua ederim eşimi çok seviyorum ve ondan ayrılmak istemiyorum bunun için yapabileceginiz bir büyü muska dua vs vs gibi birşeyler yaparsanız ve eşimede tekrardan kavuşursam size söz veriyorum bedeli ne olursa olsun ödeyecegim teşekkürler

 2. film izle dedi ki:

  doğru mu tüm bunlar acaba ya

 3. ömral dedi ki:

  bir başkasının simasına girerek başkasına görünme büyüsü var mı ?

 4. Pelinsu dedi ki:

  Bu aşk vefki ile bağlama vefki arasında ne fark var son yıllarda oldukça popüler olarak kullanılıyor bir çok kişi etkisini görmedim derken etkisini görenlerde var çevremde bilgi alabilirmiyim 0533 658 9633656

Yorum Yok


© 2012 Büyü,Büyü Çeşitleri,Büyü Nasıl Yapılır · Subscribe: Posts Comments-Aşk Büyüsü ·
ask