Burdasınız: Ana Sayfa » Dualar » İki Kişiyi Biribirinden Ayırmak İçin Okuncak Dua

Bu dua sadece cuma geceleri saat 12 den sonra okunması gereklidir.Etkisi güçlü bir dua olarak bilinmektedir.Sürekli okunduğu aylarda bir birini seven iki kişinin arasından tartışma ve şiddetli geçimsizlik çıkartır.

Seda Durdu;Merhana Olcay hocam sizden iyilik görmeyen yardımızın dokunmadığı kişi yoktur sanırım kızımı kandıran kişiler için elimden ne geldiyse yaptım bu arada bundan 3 ay önce sürekli takip ettiğim sitede bu duayı gördüm ve boş zamanlarımda bol bol okudum belki duanın etki belki başka bir şey ama kızım eve geri göndü ver artık mutluyuz teşekkürler hocam

Okuncak Dua Şöyledir;

Bismillahirrahmanirrahim,
Vela havle vela kuvvete illa billahi aliyyil azim. Allahümme inni esabet ya kadümü ya daimü yasekde yeus yabudu ya semedü ya hayyümü ya kayyümü ya zel celali ve ikram fiin teccihan fevui hasilla hala ihake ilahu aleyni teveknül tüve hüverabbilazim.

Medyum Olcaya Hemen Soru-Cevap

Adınız (gerekli)

Telefonunuz

Epostanız (gerekli)

Konu-Veya Sormak İstediğiniz Dua-Aşk,Bağlama Vefki

İletiniz

Güvenlik Sorusu
1+1=? 

 

Bir önceki yazımız olan Sevgiliyle barışma duası başlıklı makalemizde karı kocanın barışması için dua, Küs Çiftlerin Barışması İçin ve küs olan eşle barışma duası hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:

4 Comments

 1. Derya says:

  Merhaba, duayı Cuma’yı Cumartesi’ye bağlayan gece mi okuyacağız, yoksa Perşembe’yi Cuma’ya bağlayan gece mi?

  • bs says:

   cuma 00:00 olunca perşembe gecesinden geçmiş oluyoruz yani perşembeni bitişi cumanın başlagıcı.00:01 olunca okumaya başla.

 2. Gülbahar says:

  lm. Hocam
  Benim ecim tam bir yil dir evden ayrilali iki çocuğumuz var hafta sonları gelip goruyor onları ama ikimiz bir turlu gecinemiyoruz
  Kendisi bir yil dir eski karisinla birlikte yasiyor. Ne yapmam gerekiyor. Bana geri gelmesi icin
  Lutven bana bir yol gosterin
  Bu kadin onu sevmiyor sadece bana kotuluk olsun diye elinden geleni yapiyor

 3. Anonim says:

  Merhaba benim bir sevgilim vardi mutuluyduk , bide bir dusmanim vardi o kizdam nefret ediyorum o kizi test etmek icin dedim ki ben sevgilimdem ayrilicam o senle birlikte olmak istersd hayir diyecen didim o da dedi ki tabi hayir diyecem sonra sevgilimle gercketen ayrildik o ayrildigimiz an o kiz sevgilimle beraber oldu yani sevgili canim cok yandi ve onlarin ayrilmasini istiyom !!!!

Yorum Yok


© 2013 Büyü,Büyü Çeşitleri,Büyü Nasıl Yapılır · Subscribe: Posts Comments-Aşk Büyüsü|Olcay Hoca ·
hemen-sor-copy
ask