Burdasınız: Ana Sayfa » Genel » Evlenmek İçin En Tesirli Dualar

Büyü ve sihir uygulamaları  ile ilgili birtak.m kavramlar bulunmaktadır.Bu kavramların, büyücülerin uyguladıkları teknikler, kullandıkları yöntemler ve malzemeler bakımından büyü ile yakın ilişkisi olduğunu düşünmekteyiz. Bu kavramlaı. maddeler halinde açıklayacağız.

 

 

 

  1. Subhânellezî halakal ezvâce kullehâ mimmâ tunbitulardu ve min enfusihim ve mimmâ lâ ya’lemûn.Yasin suresi 36.ayet 21 gün sabah namazdan sonra başında ve sonunda bir defa “sallallahü aleyhi ve alihi sellem” salavat getir.ayeti 100 defa okuyun.Başkası içinde dua edebilirsin.
  2. 11 salavat 3 defa rahman suresi tekrar 11 salavat 21 gün okunur.Her gün sabit yerde ve zamanda okumalısın  sabah veya yatsıdan sonra
  3. Prinç üzerine sabah ve akşam 11 defa salavat oku sonra denize veya nehire at deniz hayvanları için sadaka vermiş olursun
  4. “Yâ Latifu Yâ Vedudu ” isimlerini her sabah namazdan sonra 1111 defa oku toplam 40 gün başında ve sonunda 11 defa  salavat getir.Eğer arka arkaya üç gün kaçırırsan tekrar sıfırdan başlaman gerekir.
  5. 11 salavat  Furkan suresi 54.ayet bin kez  “Ve huvellezî halaka minel mâi beşeren fe cealehû neseben ve sıhrâ(sıhran), ve kâne rabbuke kadîrâ(kadîren).” 11 defa salavat  uygulama 21 gün boyunca okunur.

Medyum Olcaya Hemen Soru-Cevap

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Bir önceki yazımız olan Erkeğe aşk büyüsü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

1 Yorum

  1. Pelin dedi ki:

    Tam benim aradığım dua ablalarım sevdiğim kişi evlenmem için elllerinden geleni yapıyorlar

Yorum Yok


© 2013 Büyü,Büyü Çeşitleri,Büyü Nasıl Yapılır · Subscribe: Posts Comments-Aşk Büyüsü ·
ask