Burdasınız: Ana Sayfa » Dualar » Birinden Soğumak İçin Dua

Tarihçesi bilinmemekle beraber ,çok uzun zaman öncesine dayanan sihirbazlık tarihinde çok az bilenen ve bir o kadarda güçlü çok az büyü bulunmaktadır.Bunlardan birisi müslümanlık tarihinde uygulanmış ve anadoluda da seyrek de olsa uygulanan bir soğutma büyüsü olan Yıldız Büyüsüdür.

Yıldız büyüsünün yapılışı öbür büyülere kıyasla biraz farklıdır.Bu büyü karşıt tarafa birşeyler uygulamak ,içirmek ya da sürmekten ziyada bu büyüyü kendinize yapmanız gerekmektedir.Bu büyünün yapma vakti yepyeni önemlidir.Bu büyüyü uygulamak için en güzel çağ akşam ezanı öncesidir . Fakat bütün karışımlar kesinlikle akşam ezanı öncesinde gökyüzünde yıldızlar belirmeden öncesinde bitirilmelidir.

Bir cam kap alınarak içine gül suyu,misk ve zafran mürekkep dökülür.Bunlar karıştırılarak bu mahlut le Ayetel Kürsi Duası yazılır.Dua yazıldıktan hemen sonra da soğuması istenilen şahsın ismi yazılır.Gece olduğunda Bu kap yıldız ışığı altına bırakılır . Erken olduğunda bu kabın içine belli belirsiz gül suyu dökülerek yavaş bir biçimde ovalanarak bu yazılar silinir.Hemen ardından hevesli karnına bu kabın içindeki su içilir.

Aynı dua ve isim tekrarlanması yazılarak tekrardan benzer işlem 2 sefer ek olarak yapılır.Yani toplamda 3 zaman süresince hergün bir sefer yapılır.3 zaman süresince bu işlemleri yaptıktan hemen sonra karşıt yön sevdiği uğruna ölümü dahi göze alsa bu büyü karşısında yapabilecek hiçbirşeyi kalmayacaktır.Sevdiğini çoğalış bir düşmanı buna benzer görüp ondan tamamiyle soğuyacak ayrıca nefret dahi edecektir .

Medyum Olcaya Hemen Soru-Cevap

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Bir önceki yazımız olan Düşmanı Uzaklaştırma Duası başlıklı makalemizde birini uzaklaştırmak için dua, düşmana yapılan büyüler ve düşmanı uzaklaştıran dua hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yok


© 2013 Büyü,Büyü Çeşitleri,Büyü Nasıl Yapılır · Subscribe: Posts Comments-Aşk Büyüsü ·
ask